Stalo blotter - „Office 10“ stalo stalelis „SET Luxury“ (medinis + oda)

Kodas: 96-009
328,90 U$ Kaina be PVM: 274,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Stalinis bloteris - „Office 10“ stalelis „SET Luxury“, pagamintas iš „ZEBRANO“ medienos ir sintetinės odos (100% rankų darbo).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Stalinis bloteris - „Office 10“ stalelis „SET Luxury“ pagamintas iš „ZEBRANO“ medienos ir sintetinės odos (100% rankų darbo). Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentacinį pobūdį garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų odos ir medienos naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš kokybiškos medienos ir aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi yra rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus juodos odos ir rudos medienos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 10 biuro reikmenų: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, kalendoriaus stovas, 2x gėrimų pagalvėlė, dokumentų dėklas, etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir automatas. . Prabanga   odinis stalo užvalkalas (kilimėlis) - unikalūs biuro priedai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Idealiai tinka kaip dovana viršininkui ar kolegai biure

dovana viršininkui - biuro aksesuaras

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

odiniai biuro aksesuarai

Medinis stalo pagrindas su auksine vardine plokštele + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

elegantiškas darbo kambarys ar darbo kambarys

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš medžio. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės!

mediniai biuro aksesuarai

rankų darbo oda

100% rankų darbo, mediena ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankinis medienos apdirbimas

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas - pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos ir medžio
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: juoda oda ir ruda mediena
pliusas 10 vienetų biuro aksesuarų
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Matmenys: 49x39x1 cm
Medžiaga: oda, medis, metalas
Odos spalva: juoda
Medienos spalva: ruda
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio laikiklis
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x kalendoriaus laikiklis
2x pagalvėlė po gėrimu
1x dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo