Baisioji lėlė (mergaitei) Momo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-293
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Baisioji lėlė (mergaitei) Momo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Baisioji lėlė (mergaitei) Momo veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikiškas ir suaugusiųjų kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra nekenksmingas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Baisi veido kaukė mergaitė (lėlė) Momo

Baisi veido kaukė mergaitė (lėlė) Momo

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Momo – šiurpus personažas paslaptinga šypsena, išraiškingomis akimis ir ilgais plaukais, kurie puikiai pasitarnaus kaip tobulas įkvėpimas Helovino kaukei. Jos rafinuota, sukurta išvaizda sukurs baimės ir paslapties nuotaiką bet kuriame vakarėlyje. Todėl ši Momo formos lateksinė kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt. Mūsų tokios kaukės kaip Momo geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klube, vakarėlyje ar festivalyje – tai tinkama investicija jums, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Momo Helovino kaukė vaikams

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės)   jie buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite tapti mėgstamais superherojais ar baisių filmų monstrais.

Pakuotės turinys:

1x Momo kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo