Klouno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui

Kodas: 88-295
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Klouno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų baisus klouno kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Klouno veido kaukė - vaikams ir suaugusiems Helovinui ar karnavalui. Vaikų ir suaugusiųjų baisus klouno kostiumas (kaukė) pagamintas iš 100% natūralaus latekso, kuris yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas. Matymas ir kvėpavimas per burną ir nosį yra patogus ir kvėpuojantis.

Baisi klouno kaukė karnavalui

Helovino kaukės berniukams / mergaitėms (vaikams) arba suaugusiems

Helovinui skirta klouno kaukė kelia siaubą savo baisia ​​šypsena ir liūdnomis akimis, kurios padengtos tamsiu makiažu. Dėl siaubingo dizaino susidaro įspūdis, kad tai klounas, kuris privers ne juoką, o košmarus. Klouno šypsena tokia siaubingai kreiva, kad jauti šaltį krūtinėje. Todėl ši baisaus klouno formos latekso kaukė yra visiškai idealus ir originalus pasirinkimas Helovinui, karnavalui, kaukių baliui, įvairiems vakarėliams, gimtadieniams ir kt.

Mūsų kaukės, tokios kaip Scary Clown, geriausiai išsiskiria per Heloviną, karnavalą, diskoteką, klubą, vakarėlį ar festivalį – tai tinkama investicija jums, jei norite padaryti įspūdį ir ypač būti šaunūs.

Helovino kaukė Baisus klounas

Karnavalinės kaukės - Latekso karnavalinės kaukės vaikams ir suaugusiems

Tinka ir kaip originali dovana artimiesiems. Kaukes galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Ir pasiruoškite daugybei nuotraukų bei vaizdo įrašų, kur būsite dėmesio centre. Specialus natūralaus latekso medžiagų mišinys garantuoja akį traukiantį ir ne tik puikų kirpimą, bet ir patogų dėvėjimą. Karnavaliniai kostiumai (kaukės) buvo kruopščiai sukurti ir su daugybe nuostabių raštų galite paversti mėgstamus superherojus ar baisių filmų monstrus.

Baisi klouno veido kaukė suaugusiems

Pakuotės turinys:

1x Scary Clown kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo