24K dviratis - „Gold Racing“

Kodas: 200-002
33 000,00 U$ Kaina be PVM: 27 500,00 U$
Netrukus mūsų pasiūlyme

24K dviratis - „Gold racing“ - originalus ir unikalus britų lenktyninis dviratis, papuoštas 24K auksu, yra riboto leidimo su minkšta „San Marco“ zomšine sėdyne ir lenktyninėmis SR4 padangomis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

24K dviratis - „Gold racing“ - originalus ir unikalus britų lenktyninis dviratis, papuoštas 24K auksu, yra riboto leidimo su minkšta „San Marco“ zomšine sėdyne ir lenktyninėmis SR4 padangomis. Žmonės sako „eini aukso“ perkeltine prasme, kaip lenktynininkai-dviratininkai, norintys gauti geriausią aukso medalį. Ir akivaizdu, kad meistrai laikėsi šios išraiškos ir sukūrė nuostabų, ir aš turiu pasakyti vertingą dviratį.

zlaty dviratis

Vyrų britų lenktyninis dviratis yra dekoruotas 24K auksu, todėl galite lengvai kvėpuoti, vis tiek galite tapti „stilingu lordu“. Galime padėkoti dizaineriams už pastangas būti originaliais ir turėti kažką tikrai unikalaus - pavyzdžiui, auksinį dviratį. Šį dviratį galėtume pavadinti „jis turi aukso širdį“, nes jo gamybai buvo naudojamas visiškai švytintis 24 k aukso sluoksnis ant visos konstrukcijos. Nuo vairo galo iki dantytos grandinės galo. Taip, mes žinome, ką tu galvoji - oho!

Auksinis „konstrukcia“ dviratis

Ir geriausia dalis? Šis dviratis yra nuostabus ir įkvepiantis gražus, kai jis važiuoja tolygiai. Kadangi rytinio važiavimo metu saulės spinduliai kris ant dviračio rėmo, aplinkiniai nustebę pravers burną ir greičiausiai bus sumišę dėl visiško „absoliutumo“.

Daugiau informacijos
Atkreipkite dėmesį: kas pasakė „ar ne viskas yra auksas, kuris žvilga“, akivaizdžiai klydo ...


Prekės savybės:
Vyrų lenktyninis dviratis, dekoruotas 24K auksu
24k aukso blizgi danga buvo padengta visai dviračio konstrukcijai
Riboto leidimo su rafinuotais juodos spalvos akcentais kompensuota su minkšta „San Marco“ zomšine sėdyne ir lenktyninėmis SR4 padangomis.
Auksinis dviratis tinka kaip unikali dovana jums ar tikrai ypatingam žmogui.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (5)

78%