„Rocket Skates“ - elektroninės pačiūžos

Kodas: 200-003
1 089,00 U$ Kaina be PVM: 907,50 U$
Netrukus mūsų pasiūlyme

Raketinės pačiūžos - elektroninės pačiūžos, varomos dviem galingais nuolatinės srovės varikliais. Diapazonas iki 10 mylių (16km).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Rocket Skates“ - elektroninės pačiūžos, varomos dviem galingais nuolatinės srovės varikliais. Atstumas iki 10 mylių (16km). XXI amžius sukuria įvairiausių stebuklų asmeniniam transportui. Bet šie „Rocket Skates R-10“ yra tikrai kažkas kita. Taigi pažvelkime, jie buvo išrasti kaip pirmieji pasaulyje - elektroninės pačiūžos. Pačiūžų valdymas yra nepaprastai paprastas ir įspūdingai pažengęs. Tiesiog pakreipkite pirštus į priekį, kad judėtumėte į priekį, ir pakeiskite svorį ant kulnų, kad įjungtumėte stabdžius.

Raketinės pačiūžos

Dvi ritės gale yra naudojamos išlaikyti stabilų ir subalansuotą važiavimą, o raketinės pačiūžos užsidega, kai jos demonstruoja greitą judėjimą. Visiems jums, madingų naujų produktų gerbėjams, turime gerų naujienų. Raketinės pačiūžos tinka beveik visiems įprastiems batams - netgi jūs galite jais vaikščioti, kai jums reikia, pavyzdžiui, ant laiptų ar kai norite pailsėti nuo jaudinančio važiavimo.

raketinės pačiūžos

Ar mes paminėjome, kad jų yra dar daugiau? „Rocket Skates“ yra kartu su programa, kurią galima įsigyti „iOS“ ir „Android“. Programa jums pasakys daugybę ypatingų dalykų, pavyzdžiui , kiek nuvažiavote, ridą ir baterijos veikimo laiką. Jis netgi gali sekti maršrutą ir palyginti jį su kitais. Tiesą sakant, mes dar neįsivaizduojame, kaip išgyvenome be šių dalykų. Raketinės pačiūžos - įdomi transporto ateitis.


Prekės savybės:
Pirmosios elektroninės pačiūžos pasaulyje, varomos dviem stipriais kintamosios srovės varikliais
Prietaiso gale esančios ritės išlaiko važiavimą stabilizuotą ir subalansuotą
Pačiūžos įsižiebia jiems veikiant
Iki 10 mylių diapazonas
90 minučių važiavimo vienu įkrovimu

Matmenys:
55 cm (ilgis) x 29 cm (aukštis) x 26 cm (plotis)

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo