Originalus inkstų krepšys alaus pilvo pavidalu

Kodas: 200-013
71,50 U$ 16,50 U$ Kaina be PVM: 13,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Originalus inkstų maišelis alaus pilvo pavidalu yra naujausia tendencija vyrams, kurie visada ilgėjosi tikro gurmano išvaizdos.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Originalus inkstų maišelis alaus pilvo pavidalu yra naujausia tendencija vyrams , kurie visada ilgėjosi tikro gurmano išvaizdos. Inkstų krepšys tikrai užtikrina praeivių dėmesį, nes dėl aukštos kokybės spausdinimo ir tikslaus apdirbimo jis susidaro labai tikrovišką įspūdį. Krepšio išvaizda rodo iškilusį pilvą po drabužiu ir tuo pačiu suteikia vietos asmeniniams daiktams, pavyzdžiui, mobiliajam telefonui, raktams, piniginei, akiniams ir alui, laikyti.

tėčio krepšys

Ar kada pagalvojai, kaip atrodytum su alaus pilvu? Įsigykite šį unikalų inkstų krepšį ir jūsų idėjos taps realybe be jokių sveikatos komplikacijų ar ilgalaikio nesveiko maisto valgymo. Norėdamas pasirinkti tinkamą atspalvį, kuris geriausiai tinka jūsų odai, gamintojas siūlo iki šešių modifikacijų su skirtingais atspalviais ir plaukais. Galite būti tikri, kad pasirinksite tinkamą ir tikrai linksminsite savo šeimą ar draugus savo nauja išvaizda.

ladvinka alaus pilvas

Išskirtinai siūloma mūsų elektroninėje parduotuvėje už puikią kainą. Jūs turite unikalią galimybę įsigyti naujausią vyriškos mados tendenciją ir patirti alaus pilvo pojūtį, praktiškai naudojant asmeninius daiktus.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo