LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Kodas: 70-004
438,90 U$ 328,90 U$ Kaina be PVM: 274,09 U$
Išpardavimas baigiasi 27. 6. 2024, 23:59 arba kol baigsis atsargos.
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LANGIE S2 - balso vertėjas ✅ su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas - pirkite internetu už gerą kainą.

Pirkėjų apsauga

 • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
 • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
 • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas - pirkite internetu už gerą kainą. LANGIE yra naujos versijos S2 , kurioje yra daugybė patobulinimų, palyginti su jo pirmtaku LT-52. Visų pirma, tai jau ne tik kompiliatorius, bet ir visavertis turizmo gidas . Svarbiausias skirtumas yra 3G SIM kortelės palaikymas - LANGIE GLOBAL SIM, su kuria galite bendrauti 160 pasaulio šalių.

Dvipusis balso vertimas su tiesioginiu vertimu balsu, kurio dėka keliaujant po pasaulį jums nebebus problemų. Ar jums patinka keliauti ir atrasti naujas vietas? Ar jums reikia išversti kalbą? Jūs tikrai prisimenate nemalonias situacijas, įvykusias dėl kalbos barjero. Jau nebe! Skaitmeninis balso vertėjas LANGIE, kuriame yra iki 53 neįtikėtinų kalbų, palengvins jūsų bendravimą užsienyje. Akumuliatoriaus veikimo laikas, kuris budėjimo režime yra iki 5 dienų, taip pat bus įdomus. Patogus nešiojamasis vertėjas, kurį galite naudoti bet kur. LANGIE - realiuoju laiku balsu įjungiamas vertėjas, skirtas naudoti kasdien. Idealiai tinka tiesioginiams vertimams keliaujant ar dirbant užsienyje su šiuo momentiniu garso vertėju.

Geriausi kalbų ir kalbų vertėjo LANGIE S2 pasiūlymai

„langie s2“ vertėjo funkcijos

Naudokite vertimą 160 pasaulio šalių per LANGIE GLOBAL SIM

balso vertėjo LANGIE 3G SIM palaikymas
Jei neturite „WiFi“ tinklo, galite prisijungti prie interneto naudodami „3G“ tinklą. „Langie Global“ SIM kortelės naudojimas, į kurį įsigijus įeina pradinis 10 USD kreditas (apie 50 MB , kurį galite naudoti daugiau nei 500 vertimų - vidutiniškai 7 sekundės per frazę) daugiau nei 160 pasaulio šalių. Pilnas šalių sąrašas ČIA .
LANGIE GLOBAL SIM kortelės galiojimo laikas neribojamas ir baigiasi tik tuo atveju, jei SIM kortelė nenaudojama ilgiau nei 2 metus. Panaudojus išankstinio mokėjimo duomenis, galite įkrauti SIM kortelę tiesiogiai per svetainę
www.langieglobalsim.com įvedus telefono numerį ir pasirinkus apmokestinimo būdą.

Vertėjas „LANGIE S2“ taip pat siūlo galimybę sukurti „LANGIE GLOBAL“ SIM kortelės prieigos tašką - „3G HOT SPOT“. Jei norite sukurti ir bendrinti „Hotspot Langie“ prieigos tašką su kitais įrenginiais (pvz., Mobiliuoju ar planšetiniu kompiuteriu) ir naudoti interneto duomenis visame pasaulyje, pageidautina rinktis riboto laiko interneto duomenų paketą su didesniu duomenų kiekiu. (pvz., 1 GB - 5 GB). Jei naudojate SIM kortelę tik internetiniam vertimui per LANGIE, kuri sunaudoja tik nedidelį duomenų kiekį, pakanka įkrauti kreditą (10 USD - 100 USD, tai yra apie 50 MB - 500 MB duomenų) ir šie duomenys yra neribotą laiką, todėl galite juos naudoti 1-2 metus (neribotas galiojimo laikas).

Dabar galite įdėti bet kokią SIM kortelę į LANGIE, bet jums nereikia įdėti jokios SIM kortelės, jei nenorite. Tiesiog prisijunkite prie turimo „WiFi“ tinklo ir LANGIE vertimas veikia taip, kaip turėtų.

Langie taip pat randa, kai dirba užsienyje.

Jei laisvai kalbate ne tos šalies, kurioje ketinate dirbti, užsienio kalba, LANGIE yra puikus sprendimas jums. Nesvarbu, ar moterys dirba slaugos darbus užsienyje, ar vyrai, dirbantys įvairius statybos darbus.

kišeninis vertėjas langie s2kalbos vertėjas langie s2

LANGIE - skaitmeninis vertėjas, kurį galite įsigyti čia
Jokių papildomų mokesčių už atnaujinimus ar kitus paslėptus mokesčius. Nereikia registruoti asmens duomenų ar diegti programos į mobilųjį telefoną.

„LANGIE“ elektroninis kalbos vertėjas jums atvers naujų galimybių visame pasaulyje! Jis skirtas visiems , tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms , kurie vertins vertėjo patogumą. Balso vertėjas , kuris bus su jumis visur, kur tik eisite. Tai gali lengvai išversti ilgus sakinius (ne tik trumpas frazes). LANGIE vertėjas internete ir neprisijungus yra tiesiogiai parduodamas - kaina yra daugiau nei tinkama jo naudojimui.

„langie s2“ elektroninis vertėjas

Realų LANGIE naudojimą vertimui praktiškai galite pamatyti šiuose vaizdo įrašuose iš Ukrainos ir Londono:

Daugiau vaizdo įrašų galite pamatyti tiesiogiai LANGIE Youtube kanale ČIA : „youtube langie“ kanalas

Šis revoliucinis prietaisas taip pat naudojamas kaip daugialypės terpės vaizdo grotuvas vaizdo įrašams, paveikslėliams arba kaip grupinis vertėjas (galite susieti daugiau LANGIE vertėjų) - ypač tinkamas kelioms užsienio delegacijoms. Kita galimybė jums bus galimybė išmokti užsienio kalbą - sudėtinga mokymosi programinė įranga. Taigi jūs taip pat turite vertimo žodyną 53 kalbomis (ne tik anglų kalbos žodynu) ir sakinius ar kitus tekstus galite versti internete / neprisijungę.

Oficiali svetainė, kurioje rasite daugiau informacijos apie LANGIE elektroninį balso vertėją - www.langie.eu

Oficialus „langie“ vertėjo vertėjo tinklalapis

Tai revoliucija komunikacijoje !!!
GERIAUSIS PASAULIO BALSŲ VERTĖJAS

„Langie Translator“ palaiko vertimą internetu ir neprisijungus su neįtikėtinu TIKSLUMU!

kalbos vertėjas langie s2 naujas

Kaip tai iš tikrųjų veikia?

Tai veikia labai paprastu ir intuityviu principu . Tiesiog laikykite prietaiso jutiklinį mygtuką, kol sakote žodžius, tada atleiskite ir prietaisas nedelsdamas išverčia reikiamus sakinius.

„Langie“ turi įmontuotą 1 "jutiklinio ekrano LCD ekraną ir dvigubą aukštos kokybės garsiakalbių ir mikrofonų sistemą. Vienas mikrofonas ir garsiakalbis yra priekinėje prietaiso pusėje, per kurį galite kalbėti pranešimu savo kalba ir šalia jūsų esantis asmuo (užsienietis) akimirksniu išgirs vertimą į savo kalbą. Už tai užsienio asmuo gali pasakyti atsakymą savo kalba, naudodamasis mikrofonu ir garsiakalbiu prietaiso galinėje pusėje, ir jūs išgirsite akimirksniu vertimas į jūsų kalbą.

„langie“ vertimo darbai

Jei norite išversti tekstą ar žodžius į kitą kalbą, tiesiog paspauskite ir palaikykite mėlyną mikrofono mygtuką ir atleiskite jį, kai baigsis sakomas pranešimas (tekstas). Per 1-2 sekundes vertėjas išverčia jūsų pranešimą teksto forma, matoma ekrane, ir šis pranešimas taip pat bus pasiekiamas garso forma (ši kalba turi būti palaikoma). Jei norite išversti tai, ką jums liepia kitas asmuo, tiesiog paspauskite ir palaikykite geltoną mikrofono mygtuką ir atleiskite jį dar kartą, kai baigsite pranešimą. Visas procesas yra nepaprastai paprastas.
kaip veikia „langie“ vertėjas

Grupės vertėjo funkcija yra labai praktiška ir ji tikrai bus pritaikyta įvairiose užsienio delegacijose.

Pakanka susieti savo įrenginį su 2 ar daugiau LANGIE vartotojais internetu per „WiFi“, todėl gidas ar vertėjas gali vienu metu kalbėtis su keliais žmonėmis visame pasaulyje. Ši funkcija taip pat palaiko grupės sukūrimą, kur daugiau žmonių, kalbančių skirtingomis kalbomis, gali bendrauti tarpusavyje ir kiekvienas iš jų gali būti skirtingoje šalyje. Viename įrenginyje galima sukurti kelias nepriklausomas grupes.

Ar jums reikia, pavyzdžiui, vertėjo iš anglų į vokiečių kalbą? Jokiu problemu! Šis tekstų ir sakinių vertėjas jį lengvai valdys. Kišeninis vertėjas gali atpažinti jūsų balsą ir realiuoju laiku jį išversti į daugybę kalbų, todėl tai yra puiki kalbos priemonė kelionėms, savišvietai, apsipirkimui ar verslui. Tai iš karto išverčia jūsų žodžius, todėl priverčia jus jaustis taip, tarsi tiesiogiai bendrautumėte su kitu žmogumi. Dėl praktiško mini dizaino jį labai lengva nešiotis , galite įsidėti į kišenę, rankines ir pan.

balso vertėjas LANGIE S2kalbantis vertėjas langie s2

Čia galite pamatyti palaikomų LANGIE vertėjų kalbų lentelę.

Ne visomis kalbomis galima naudotis sakytiniu balso vertimu, tačiau dauguma kalbų yra kartu su sakytiniu teksto vertimu
(visos kalbos frazes verčia teksto forma LCD ekrane).

palaikomos LANGIE kalbos

Pilnas kalbų sąrašas:

Afrikiečių, arabų, bengalų, bulgarų, kambodžiečių, kantoniečių, kinų, kroatų, čekų, danų, olandų, anglų, filipiniečių, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, hebrajų, hindi, vengrų, indoneziečių, islandų, italų, japonų, javų, Korėjiečių, laosiečių, latvių, lietuvių, malajiečių, malajiečių, nepaliečių, norvegų, persų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, sinhalų, slovakų, slovėnų, ispanų, sundanų, svahili, švedų, tamilų, telugų, tajų, turkų, Vietnamiečių, ukrainiečių, urdu

Kišeninis vertėjas neprisijungus ir be interneto ryšio siūlo:

Daugialypės terpės palaikymas - nuotraukų galerija, skaitmeninis diktofonas, vaizdo ir muzikos grotuvas.
Švietimo funkcija - apima balso ir vaizdo mokymą pagrindinėms kalboms. Taigi galite išmokti kalbą bet kur.
Garso stiprintuvas - įrašo ir tada sustiprina jūsų ištartus žodžius, labai padeda bendraujant su blogesnės klausos žmonėmis.

„langie s2“ funkcijos

Jei suporuosite kišeninį vertėją su internetiniu „Wi-Fi“, gausite įdomių funkcijų:

Vaizdo paieška balsu - atpažįsta jūsų balsą ir tada ieško norimo daikto atvaizdo pavidalu.
Grupinis vertėjas - prisijunkite prie grupės pokalbio su žmonėmis įvairiomis kalbomis.
Norint versti iš šalies kalbos į kitas pasaulio kalbas, reikia prisijungti internetu.

„langie“ vertimo internete peržiūra Balso vertėjas 53 kalbomis
Jis atpažįsta jūsų balsą ir išverčia jį į daugybę kalbų. Norint geriau atpažinti žodžius, reikalingas belaidis interneto ryšys.
langie balsu ieškokite vaizdų Vaizdų paieška balsu
Atpažįsta jūsų balsą ir tada ieško norimo vaizdo. Būtinas belaidis interneto ryšys.
grupės vertėjas - vertėjas Grupės vertėjas
Prisijungimas internetu leidžia grupinius pokalbius su žmonėmis įvairiomis kalbomis. Būtinas belaidis interneto ryšys.
langie vertimas neprisijungus Žodžių vertėjas be interneto ryšio
Jis atpažįsta jūsų balsą ir gali išversti trumpas frazes ar paprastus žodžius, pagrįstus įterptiniu algoritmu, naudojamu suprantamiems vertimams. Jis palaiko tik 13 pasaulio kalbų.
kalbos mokymasis langie Savarankiško mokymosi galimybė be interneto ryšio
Naudodami įmontuotą programinę įrangą, galite greitai ir efektyviai išmokti pasirinktą pasaulio kalbą.

Funkcijos:

pliusas Momentinis vertimas į 53 kalbas
pliusas Jautrus mikrofonas su balso atpažinimu
pliusas Skaitmeninis diktofonas
pliusas Muzikos ir vaizdo grotuvas
pliusas Vertimas internete / neprisijungus
pliusas Baterijos veikimo laikas: 5 dienos budėjimo režimu / 5 valandos nepertraukiamo veikimo

internetinis vertėjas langie s2geriausias vertėjas elektroninis langie s2

Kokie LANGIE vertėjo vertimo raštu privalumai, palyginti su klasikiniu vertėju per jūsų telefono programą?

 1. LANGIE vertėjas yra profesionalus vertimo prietaisas, aparatinės ir programinės įrangos sistema buvo sukurta ir pagaminta tiesiogiai kalbos vertimui. Tai nėra telefonas, sukurtas keliems tikslams.
 2. Jis turi technologiją, skirtą naudoti triukšmingoje aplinkoje ( kalbos triukšmo mažinimas verčiant ), klasikinė vertimo programėlė turi problemų.
 3. Labai paprasta ir paprasta naudoti . Net ir ne techniškai įgudusiems žmonėms.
 4. Naudojant aukščiausios kokybės vertimo paslaugas ir integruojant pagrindines vertimo atpažinimo sistemas pasaulyje, LANGIE mokymosi sistemos mechanizmas yra beveik tame pačiame lygyje kaip ir žmonių. Jo kalbos atpažinimo sistema yra hibridinė , pagrįsta akustiniu nervų tinklo modeliavimu ir kalbos modeliavimu.
 5. Ji naudoja pažangią vertimo paslaugą, vertimo tikslumas yra daug didesnis nei klasikinių nemokamų vertimo programėlių telefone.
 6. LANGIE naudojasi savo vertimo serveriais daugelyje pasaulio vietų, vertimo paslauga yra stabili ir greita.
 7. Tai yra atskiras produktas , kuris nėra susietas su mobiliuoju telefonu ar telefone esančia programa, jis nesaugo ir nereikalauja jokių asmeninių duomenų , palyginti su mobiliosios programos naudojimu telefonu.
 8. LANGIE taip pat turi daug kitų funkcijų , tokių kaip mokymasis, grupinis vertėjas ir pan .
 9. Daugeliu atvejų mobilusis telefonas yra gana asmeniškas . Asmuo, su kuriuo bandote bendrauti, nėra susipažinęs su jūsų telefonu ir po tam tikro laiko jums tikriausiai reikės grąžinti telefoną atgal, kad atrakintumėte ekraną. Mobilus yra skirtas vienam vartotojui , o ne keliems vartotojams. Naudojant mobilųjį telefoną atliekant šiuos dvipusius vertimus, pasidaro gana nepatogu.
 10. LANGIE nereikalauja jokių paslėptų mokesčių už vertimo paslaugų naudojimą.
Jūs taip pat įvertinsite šiuos privalumus:
paspauskite langie
Tik 1 sekundė ir LANGIE
išvers viską, ko norite
mobiliojo telefono vertimo programa
Daugiau nei 10 sekundžių
prieš pradėdami vertimą
Langie naudojimas
Tiesioginis garso vertimas
tiksliai kitam asmeniui

išmaniojo telefono teksto vertimas
Jokio tiesioginio
garso
vertimas
kitam asmeniui

Langie ištiesė bateriją
LANGIE baterijos veikimo laikas yra iki 5 dienų

bateria vydrz mobilusis
Išmaniojo telefono baterijos veikimo laikas paprastai būna per 1 dieną

Kodėl naudojant „LANGIE“ geriau turėti internetinį ryšį, o ne „OFFLINE“ vertimą?

Be abejo, jūs turite suvokti, kad bet kuriame vertėjų režime , kuriame kalbama neprisijungus, yra tik ribotas žodynas (tik pagrindinis), o vertimas dažnai būna netikslus ar nesuprantamas. ONLINE režimas prisijungus prie „WiFi“ tinklo užtikrina nuolatinį vertimo atnaujinimą ir taisymą , duomenų bazė yra kelis kartus didesnė nei vertimas neprisijungus, todėl jūs garantuojate, kad vertimas bus kuo tikslesnis ir galėsite bendrauti be jokių sunkumų. Jei norite naudotis „WiFi“ ryšiu, rekomenduojame sukurti „HOT SPOT“ mobiliojo „WiFi“ prieigos tašką tiesiai iš savo mobiliojo telefono (kurį visada turėsite po ranka) arba naudoti „ LANGIE GLOBAL 3G“ SIM kortelę.

Europos Sąjungoje galite nemokamai naudotis mobiliaisiais duomenimis (kaip išankstinio mokėjimo paketo dalis jūsų šalyje). Jei keliaujate į šalis už ES ribų, rekomenduojame naudoti „ LANGIE GLOBAL 3G“ SIM kortelę, kurią galite įsigyti pas mus. Taigi jūs vis tiek turėsite aktyvų interneto ryšį, galėsite naršyti internete per mobilųjį telefoną bet kur, kur judėsite, o LANGIE vertėjas veiks kuo puikiausiai :)

Ar Langie gali versti tikrai patikimai?

LANGIE yra pažangus naujausios kartos IT produktas . Siekdamas geriausių vertimo rezultatų, jis dirba su 7 internetinėmis paieškos sistemomis. Gamintojas turi net daugiau nei 20 metų patirtį švietimo ir vertimo į įvairias pasaulio kalbas rinkoje. LANGIE nuolat plečia ir atnaujina savo OTA duomenų bazę tiesiai į jūsų įrenginį, kad pateiktų efektyviausią kišeninį įrankį vertimui į kitas šių dienų kalbas.

realus „langie“ vertėjo naudojimas

Specifikacijos:

Tipas: LANGIE S2
Procesorius: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Atmintis: 16 GB
Skystųjų kristalų ekranas: 1,08 colių jutiklinis ekranas (27,5 mm)
3G: WCDMA
Baterija: 3,7V / 2000mAH
„WiFi“ 802.11b / g / n
„Bluetooth“: 4.0
„Micro SD“ kortelė: palaiko iki 32 GB
USB: „Micro USB 2.0“
Ausinių įvestis - 3,5 mm lizdo jungtis
USB adapteris: įvestis 100V - 240V
USB adapteris: išvestis 5V DC 1500mA
Matmenys: 48mm x 148mm x 17mm
Svoris: 125 g

LANGIE paketo turinys:

1x LANGIE S2 balso vertėjas
1x USB įkroviklis
1x USB laidas
1x ausinės
1x apsauginis dėklas
1x SIM kortelės rinkimo adata
1x guminis rašiklis
1x diržas

VADOVAS (naudojimo instrukcija) anglų kalba atsisiųsti ČIA : pdf piktograma
LANGIE SIM (LANGIE GLOBAL SIM kortelės naudojimo instrukcija) ČIA : pdf piktograma
LANGIE reklamos katalogas - funkcijos ČIA : pdf piktograma

vertėjo langie s2 paketas apima

Diskusija apie prekę (3)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Mar

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Marika Češková atsakyti

Ar galima išversti ir į čekų kalbą?

Išversta iš: cs
Cool Mania

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Peter atsakyti

Taip

Išversta iš: sk
Dan

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Danihlík František atsakyti

Sveiki, ar galima naudoti ir be wi-fi?

Išversta iš: cs
Tom

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Tomáš atsakyti

Gera diena,
kol įdedate duomenų kortelę, taip. Vertimas neprisijungus yra labai ribotas

Išversta iš: cs
Uwe

Poravimo klausimas

Uwe Hewera atsakyti

Sveiki visi,
ar prietaisai taip pat gali būti suporuoti vienas su kitu, jei vienas asmuo yra Amerikoje, o kitas yra Rusijoje? Kartą per savaitę dalyvaujame konferenciniame pokalbyje, kartu kalbame trys.
Sveikinu Uwe

Išversta iš: de
Cool Mania

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Mario Bruchanik atsakyti

Sveiki, tiksliai taip

Išversta iš: de
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (8)

99%
100%
Peter

Praktiškas produktas

Gana tikslus vertimas
Daug kitų funkcijų
Jis telpa į ranką
Baterijos veikimo laikas

Rekomenduoju kiekvienam keliautojui

Išversta iš: sk
98%
Klára

Vertėjas atostogauja

Tai taip pat veikė Dubajaus kortele, kurią gaunate oro uoste
Dėl foto testo su vyru :)
Vertimas be problemų
Super apdirbimas, ziuri foto
Be jo būtume pasiklydę JAE
Priimčiau didesnį ekraną

Puikus daiktas kelionėms, kol kas išbandytas Vienoje, Dubajuje ir Italijoje ir tiesiog TOP :)

Išversta iš: sk
98%
Dinu

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Viskas gerai, aš dar nenaudojau jo lauke su vonia
Išversta iš: ro
99%
Șerban Florin

Vertėjas

Jis atlieka savo darbą su aplombu
Išversta iš: ro
100%
Bernard Lukáš

LANGIE S2 - balso vertėjas su elektroniniu žodynu (išversti 53 kalbas) + 3G SIM palaikymas

Super vertėjas.Esu Trinidade ir visi vietiniai apie tai klausia.Visiems patinka.
Išversta iš: cs
98%
Radul

Langie s2

Vertėjas dirba labai gerai
Išversta iš: ro
100%
Beta

Mažas didelis pagalbininkas keliaujant

Vertėjas dirba tikrai labai patikimai. Taip pat įsigijau Lange Global SIM ir Amerikoje galėjau patogiai bendrauti. Ir net amikai buvo jo užburti. Tiesiog spustelėkite, kad pradėtumėte kalbėti, ir po sekundės išgirsite vertimą. Itin paprastas ir tikrai patogus naudoti. Visiems tokiems kaip aš, kurie nemoka jokios užsienio kalbos.
Išversta iš: cs
99%
Peter Kalabrík

Kažkas už tai nusipelnė Oskaro

Neabejotinai prietaiso patogumas ir naudojimo paprastumas
Vertimas puikiu lygiu
Baterijos veikimo laikas iki 4 dienų
Naudokite visame pasaulyje
Bijojau, kad bus kaip google vertėjas, bet galiu pasakyti, kad visai ne, vertimas buvo teisingesnis.
kad jie sugalvojo ne anksčiau
Išversta iš: sk