Dūmų detektoriaus kamera Wifi + FULL HD su IR artimu šviesos diodu

Kodas: 10-185
163,90 U$ Kaina be PVM: 136,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Dūmų detektoriaus kamera „Wifi“ + FULL HD su IR artimu šviesos diodu yra šnipo paslėpta kamera nuotoliniam vaizdui („Android“ / „iOS“) garantuos saugumą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Dūmų detektorius kamera Wifi + FULL HD su IR beveik LED yra šnipinėjimo paslėpta kamera nuotolinio nuomone ( "Android" / "iOS") garantuoja saugumą ir kontrolę stebimoje zonoje arba jūsų namuose ar darbo patalpose. Paslėpta šnipo kamera - stebėkite, kas vyksta erdvėje, kurią norite stebėti. Šiais laikais svarbu saugoti savo privatumą ir tai, kas mums patinka. Įprastos kameros vis dar dažnai naudojamos, tačiau kartais nenorime, kad kamera būtų matoma ar per daug pastebima. Ši paslėpta kamera yra dūmų jutiklio imitacijoje , kuri užtikrina, kad niekas to nepastebės ir jūs įrašysite viską, ko jums reikia. Šnipinėkite paslėptą kamerą, kurią galite įsigyti internetu už gerą kainą tiesiai mūsų parduotuvėje.

Paslėptas fotoaparatas jūsų bute taip pat turi pranašumą stebėti ir stebėti, pavyzdžiui, savo augintinius ar vaikus, kol esate darbe - jis neveikia taip, kaip blaško kaip įprasti fotoaparatai ir dėl savo dizaino puikiai tinka kambaryje. Dėka 90 laipsnių įrašymo kampo ir tvirtinimo prie sienos, kamera užfiksuoja daug daugiau vaizdų nei tada, jei ji būtų padėta ant stalo. Be to, jis įrašo vaizdo įrašus su garsu ir palaiko „micro SD“ korteles iki 32 GB.

Paslėptas kameros dūmų detektorius - internetinis gyvūnų, namų, konferencijų ar vaikų stebėjimas per „WiFi“.

Paslėptas kameros dūmų detektorius

Didžiausias privalumas yra tai, kad ši vaizdo kamera turi „WiFi“ . Prie jo galite prisijungti per „Androi“ ir „iOS“ prieinamą programą ir lengvai galėsite stebėti, kas vyksta, kur tik turite prieigą prie interneto . Taip pat galite pakeisti fotoaparato nustatymus arba išsaugoti atvaizdus ar vaizdo įrašus tiesiai į savo mobilųjį telefoną. Šnipinėjimo kamera įrašo vaizdo įrašus „Full HD“ formatu - per mobilųjį telefoną taip pat galite pakeisti fotoaparato skiriamąją gebą, kas gali išsaugoti duomenis žiūrint tiesioginę transliaciją. IR naktinis matymas pagerina matomumą esant blogoms apšvietimo sąlygoms, todėl galite tiksliai pamatyti, kas vyksta net ir be dienos šviesos. Dūmų detektoriaus kamera įrašo medžiagą į „ micro SD“ kortelę iki 32 GB. Pilnai įkrauta kamera gali veikti 1,5 valandos, tačiau ji turi didžiulį pranašumą, kad ją taip pat galima maitinti tiesiogiai iš maitinimo šaltinio , todėl ją riboja tik atminties kortelės dydis.

Nepastebima kamera, paslėpta dūmų jutiklio imitacijoje.

paslėpta kamera dūmų jutiklyje

Techninės specifikacijos:

Rezoliucija - 1920 * 1080P / 1280 * 720P / 640 * 480P - 25 kadrų per sekundę
Vaizdo formatas - AVI
Suspaudimas - H.264
Fotografavimo kampas - 90 laipsnių
Judesio aptikimas - iki 6 metrų
Min. apšvietimas: 0,05luks
Maksimali įrašymo trukmė - iki 2 valandų
Atminties tipas - „Micro SD“ kortelė (nepridedama)
Didžiausia „micro SD“ talpa: 32 GB
Baterijos talpa: 2000mah
Energijos suvartojimas: 260mah / 3,7V

Pakuotės turinys:

1x kamera dūmų jutiklyje
1x kabelis
1x adapteris
1x tvirtinimo bėgis
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%