LED vertikalios juostos 5 m - „Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi“ su 190 vnt. AWW diodu - baltas LED

Kodas: 78-019
141,90 U$ 86,90 U$ Kaina be PVM: 72,41 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED vertikalios juostos 5 m - „Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi“ su 190 vnt. AWW diodu - baltas šviesos diodas su valdymu per programėlę išmaniajame telefone.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED vertikalios juostos 5 m - „Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi“ su 190 vnt. AWW diodu - baltas šviesos diodas su valdymu per programėlę išmaniajame telefone. Ši revoliucinė LED šviesos grandinė, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą tiek su „Android“, tiek su „iOS“.

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti viduje ir lauke - IP44 apsauga . Lengvosios grandinės ilgis yra 5 metrai, ilgiausios vertikalios juostos aukštis - 60 cm.

LED vertikalios juostos - „TWINKLY“ šviesos grandinė 5M - 190vnt. Balta LED

vedė šviečiančias vertikalias juostas

Šviesos juosta susideda iš 190 LED žibintų, tinkamų sienų dekoravimui. Žibintai yra padalinti į 50 vertikalių juostų, kuriose yra LED žibintai, kurių modelis yra 2-4-6-2-5 vienetai, išdėstyti kas 10 cm. Šiame auksiniame leidime yra AWW diodai, kuriais, be intensyvumo, galite nustatyti idealią baltą spalvą, jei reikia - nuo gintaro, iki šiltos baltos, iki šaltos baltos spalvos. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Namų depo kalėdinės lemputės - lauko ir vidaus kalėdinės dekoracijos

„wifi“ šviesos žibintai balti

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite turėti auksinių niekučių ant sienos, spalvotą rėmą ant langų ir didelę eglutę kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

Universali LED šviesos grandinė, valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus.

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Naudodami papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų šviesos grandinė reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Naudodamiesi MUZIKA, jūs taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, išbandyti naują dimensiją žaisdami žaidimus! Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekviename vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED diodas, ant kurio galite nustatyti tikslią baltos spalvos spalvą - nuo gintaro, iki šiltos baltos, iki šaltos baltos

auksinis leidimas

Funkcijos:

pliusas 190 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas Gintaras / auksas, šilta balta ir šalta balta šviesa
pliusas Universalus naudojimas
pliusas IP44 apsauga

Specifikacija:

Modelis: TWI190GOP-TEU
Diodų skaičius: 190
Vertikalių juostų skaičius: 50
Juostelės schema: 2-4-6-2-5 LED žibintai
Kabelio ilgis nuo pirmojo žibinto iki adapterio: 3,5 m
Apšviestas plotas: 5x0,6 m (I x A)
LED diodų tarpai: 10 cm
Vertikalių juostų tarpas: 10 cm
Atsparumas: IP44
Diodo skersmuo: 4,3 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED tipas: AWW matinis + švarus, įgaubtas
Kabelis: skaidrus
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED šviesos grandinė su 190 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo