„Light chain smart 6M“ - „Twinkly Cluster“ - 400 vnt. LED RGB + BT + „Wi-Fi“

Kodas: 78-025
207,90 U$ 174,90 U$ Kaina be PVM: 145,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Light chain smart 6M“ - „Twinkly Cluster“ - 400 vnt. LED RGB + BT + „Wi-Fi“ ne tik kalėdinių žiburių dekoravimui lauke ir viduje.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Lengvoji grandinė, programuojama per programėlę mobiliajame 6 m - „Twinkly Cluster“ su 400 vnt. RGB LED žibintais, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ valdymu per išmanųjį telefoną ne tik kalėdinių žiburių dekoravimui lauke ir viduje. Ši revoliucinė LED šviesos grandinė, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“, „iOS“ .

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti viduje ir lauke - IP44 apsauga . Ši grandinė yra 6 metrų ilgio ir turi 400 LED lempučių .

LED apšvietimo grandinė - TWINKLY lempa 6M - 400vnt LED

LED šviesos grandinė

Šviesos juostą sudaro 400 vienetų LED žibintų, tinkančių bet kokiai dekoracijai. Žibintai išdėstyti vienas šalia kito, 1,5 cm atstumu. RGB diodas reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

akimirksniu klasteris

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite, kad ant sienos būtų lengvas užuolaidos, ant langų būtų spalvotas rėmas, o kambario viduryje - didelė eglutė? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

Universali LED šviesos grandinė, valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Graži šviesos dekoracija - nustatykite savo spalvas , animacijas ir LED žibintų motyvus

vedė lengvą grandinę

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Naudodami papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų šviesos užuolaida atsakys į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Naudodamiesi MUZIKA, jūs taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, išbandyti naują dimensiją žaisdami žaidimus! Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekviename vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus šviesos diodas, turintis visas ryškias vaivorykštės spalvas

vedė šviesos juostą„wifi“ lempos

Funkcijos:

pliusas 400 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB šviesos skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas IP44 apsauga


Specifikacija:

Modelis: TWC400STP-BEU
Diodų skaičius: 400
Kabelio ilgis su lemputėmis: 6 m
Kabelio ilgis nuo pirmojo žibinto iki adapterio: 3,5 m
Atsparumas: IP44
Diodo skersmuo: 4,3 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED diodų tarpai: 1,5 cm
Šviesos diodo tipas: RGB išsibarstęs plokščias
Kabelis: juoda-žalia
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED šviesos grandinė su 400 diodų + valdiklis
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo