LED eglutės žibintai - LED „Twinkly Strings“ - 400 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi

Kodas: 78-021
218,90 U$ 185,90 U$ Kaina be PVM: 154,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED eglutės žibintai - „LED Twinkly Strings“ - 400 vnt. RGB + W + BT + „Wi-Fi“ - programėlės valdoma išmani eglutės puošmena.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED eglutės žibintai - LED „Twinkly Strings“ - 400 vnt. RGB + W + BT + „Wi-Fi“ - programėlės valdoma išmani eglutės puošmena - žibintai, kuriuos įsimylėsite. Šie revoliuciniai LED mediniai žibintai, naudojant naujausias technologijas, atneša unikalias apšvietimo dekoracijas į mūsų namus. LED medis - žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“ ir „iOS“ .

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti viduje ir lauke - IP44 apsauga .

Mediniai žibintai - LED išmaniosios lemputės TWINKLY - 400vnt

LED eglutė įsižiebia

LED eglutė - TWINKLY žibintai - 400vnt

programa valdoma eglutėtviskančios eglutės šviesos

„Twinkly Strings“ kalėdiniai žibintai susideda iš 400 vienetų LED žibintų, tinkamų papuošti eglutę. Šviesos diodas yra ant kabelių kas 8 cm, kuris yra juodas ir žalias, kad susilietų su medžiu. RGB + W reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų + W balta . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

LED žibintai Kalėdų eglutei valdomi per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus.

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonugražiausia eglutė„wifi“ juosta

Pasirinkus USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų eglutė reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Naudodamiesi MUZIKA, jūs taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, išbandyti naują dimensiją žaisdami žaidimus! Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekviename vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED su nauja 4 kanalų architektūra, turintis visas ryškias vaivorykštės spalvas ir tobulą gryną baltą spalvą

vedė šviesos juostąrgb + w vedėLED lemputės valdomos per wifi

Funkcijos:

pliusas 400 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB + W šviesa
pliusas IP44 apsauga


Specifikacija:

Modelis: TWS400SPP-BEU
Diodų skaičius: 400
Kabelio ilgis nuo pirmojo žibinto iki adapterio: 3,5 m
Apšviestas plotas: 32 m
Atsparumas: IP44
Diodo skersmuo: 5mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED diodų tarpai: 8 cm
LED tipas: RGB + W matinis + skaidrus, tiesus
Kabelis: juoda-žalia
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1,5A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED lemputės eglutei su 400 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%
100%
Kristián

Kalėdinės lemputės

Per šias Kalėdas nusprendėme pabandyti papuošti eglutę kiek netradiciškai. Nors už šį apšvietimą sumokėjome šiek tiek daugiau, gauta išvaizda neįkainojama. Medžiui net nebuvo nuobodu, nes telefonu galėjome keisti spalvų gamą kaip norėjome.
Išversta iš: sk