Asmeninė signalizacija - mini apsaugos signalizacija 7 viename vibracija/garsas/šviesa - 130 dB sirena + PIR jutiklis

Kodas: 09-135
64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Asmeninė signalizacija – mini apsaugos ir saugos signalizacija, daugiafunkcė 7 viename vibracija/garsas/šviesa – 130 dB sirena + PIR jutiklio judesio jutiklis iki 10 m.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Asmeninė signalizacija - mini apsaugos ir apsaugos signalizacija daugiafunkcė 7 in 1 vibracija/garsas/šviesa - 130 dB sirena + PIR jutiklis judesio jutiklis iki 10m. Ši signalizacija yra daugiafunkcė – viename įrenginyje yra iki 7 funkcijųPIR judesio signalizacija, įspėjamoji lemputės funkcija, vibracinė signalizacija, šviesos signalizacija, Bluetooth Anti-lost funkcija, žibintuvėlio lemputė, SOS signalizacija su sirena. Kai bėgate, vedžiojate šunį ar grįžtate namo vėlai vakare, šis asmeninis žadintuvas su segtuku, dirželiu ir lempute užtikrina lengvą, diskretišką, tačiau galingą garso apsaugą nuo 130 dB garsios sirenos, kada ir kur jums to reikia.

Paprastu mygtuko paspaudimu šis įrenginys suaktyvins garsų ir dėmesio signalą , kuris gali atgrasyti įsibrovėlius ir įspėti visus, esančius 180 m atstumu nuo jūsų buvimo vietos. Be žadintuvo funkcijos, įrenginys taip pat turi ryškią LED šviesą su 3 darbo režimaisžibintuvėliu, lėtai mirksinčiu ir greitai mirksinčiu. Jis naudojamas norint rasti kelią tamsoje arba kaip apsauginis švyturys, įspėjantis vairuotojus apie jūsų buvimą naktinio bėgimo ar ėjimo metu.

Asmeninis saugumas – saugokite save ir savo artimuosius

išmanioji apsaugos signalizacija mini asmeninis daugiafunkcis jutiklis

Jei atsidūrėte pavojingoje situacijoje, turėsite greitai veikti, kad apsigintumėte arba iškviestumėte pagalbą. Šis išmanusis asmeninis signalizatorius taps jūsų asmeniniu pagalbininku ne tik kritiniu atveju, bet ir kasdieniam saugumo jausmui . Prietaisą galite naudoti tiek lauke, tiek viduje, jį lengva valdyti ir jis atrodo gražiai. Jis gali būti naudojamas bet kur, pavyzdžiui , lauke, viešbutyje, stovyklavietėje, komandiruotėje ar vaikui pakeliui iš mokyklos ir pan. Gali būti montuojamas ant tvoros, durų, lango, balkono, palapinės , taip pat ant rankinės, kuprinės, bagažo, seifo, stalčiaus, lagamino ir kt. Saugokite savo, savo šeimos ir savo daiktų saugumą.

Infraraudonųjų spindulių indukcinė signalizacija - PIR judesio jutiklis

Stovyklavimo metu aplink palapinę ar namelį pastatykite išmanųjį signalizatorių , kad apsaugotumėte savo saugumą. Kai potencialus įsibrovėlis/vagis/gyvūnas pateks į apsauginį perimetrą 10 m atstumu nuo jūsų, prietaisas nedelsdamas praneš apie įsibrovėlį ir suaktyvins aliarmą 3 minutėms.

signalizacija stovyklavimui palapinėse - PIR judesio jutiklis

Vibruojanti signalizacija – Jūsų asmeninė erdvė bus saugesnė

Pakabinkite arba pastatykite įrenginį ant durų, lango ar kur tik norite, o jei kas nors paspaus durų rankeną ar ją atidarys, įrenginys iš karto suaktyvins aliarmą. Ar norite būti tikri, kad niekas nelies jūsų mobiliojo telefono, kai esate toli nuo jo? Padėkite įrenginį ant mobiliojo telefono ir, jei mobilusis telefonas pajudėtų, prietaisas aptiks vibracijos trikdžius ir suaktyvins aliarmą.

asmeninė apsaugos signalizacija - vibruojanti signalizacija

Įspėjamoji lemputės funkcija

Bėgdami, važiuodami naktį, perjunkite įrenginį į įspėjamosios lemputės režimą, kad būtumėte matomi kitiems. Pakabinkite prietaisą ant rankos arba pritvirtinkite prie dviračio, o raudona ir balta lemputės mirksės pakaitomis, kad įspėtų kitus eismo dalyvius ir praeivius.

led apsaugos signalizacija - įspėjamoji lemputės funkcija

SOS funkcija – garsi 130dB sirena

Kai jums gresia pavojus, tiesiog paspauskite SOS mygtuką. Garsi 130 dB pavojaus sirena padės atbaidyti užpuoliką, atkreipti aplinkinių dėmesį ar išsikviesti pagalbą.

sos funkcijos mygtukas - garsi sirena 130 db asmenine signalizacija

Žibintuvėlio režimas – LED lemputė

Dėl 6 valandų baterijos veikimo ir viduje esančios LED lemputės išmanusis žadintuvas gali būti jūsų žibintuvėlis tamsoje. Jei esate tamsioje vietoje, įrenginį galite naudoti kaip avarinę LED lemputę, tai bus jūsų nešiojamas žibintuvėlis.

apsaugos išmanioji signalizacija - žibintuvėlio režimas - LED lemputė

Bluetooth funkcija nuo praradimo ir vagystės

Prijunkite mobilųjį telefoną prie įrenginio per Bluetooth. Įrenginį pasidėkite ant bagažo arba pakabinkite ant vaiko kuprinės ar mokyklinės rankinės, o kai tik kur nors pamiršite bagažą,
Jei kas nors bandys paimti jūsų lagaminą arba jei jūsų vaikai eina 10 metrų atstumu nuo jūsų, prietaisas įspės jus žadintuvu.

asmeninė nešiojama mini signalizacija nuo praradimo ir vagystės - signalizacija

Platus signalizacijos naudojimas

Signalizacija yra plačiai naudojama, pavyzdžiui, stovyklaujant, nameliuose, nameliuose, namuose, stalčiuje, spintoje, dėžėje, kuprinėje, bagaže ar kaip vaikų apsauga, kad jie toli nuo jūsų nenueitų.

asmeninis išmanusis signalizatorius – mini nešiojamasis bluetooth

Šviesos signalizacijos gaidukas

Jei įrenginį įdėsite į stalčių, seifą, spintą ir pan., tam tikroje tamsioje aplinkoje ir kai tik kas nors atidarys įrenginį, prietaisas aptiks šviesos pasikeitimą ir suaktyvins aliarmą.

Šviesos signalizacijos trigeris – apsauginė signalizacija

Specifikacijos:

Baterijos talpa 570 mAh
Įkrovimo laikas 1-2 valandos
Nepertraukiamo darbo laikas iki 80-100 val
Medžiaga ABS plastikas
Matmenys: dydis 43x48x32 mm
Svoris: 37 g

Pakuotės turinys:

1x asmenine signalizacija

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo