Bioninė ausis - su ausinėmis

Kodas: 09-016
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Parduodama „Bionic“ ausis su ausinėmis už gerą kainą, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„Bionic“ ausis - su ausinėmis - šnipų klausymo įrenginys, veikiantis kaip bioninė ausis ir leidžiantis girdėti žemą garsą iki 20 ~ 30 m, o garsius garsus - neįtikėtinais atstumais iki 100 metrų! su pridedamomis aukštos kokybės stereofoninėmis ausinėmis.

Išskyrus tai, bioninėje ausyje yra įmontuotas „Monocular“ , leidžiantis matyti objektus, priartintus iki 8 kartų, skaitmeninį įrašymo įrenginį, kad būtų galima įrašyti jūsų klausomus garsus. Jūs netgi galėsite suderinti dažnį, kad platus garso priėmimas būtų nukreiptas į vieną garsą.

Tai puiki šnipų klausymo ausis gamtos mylėtojams arba tiesiog pramogai. „Bionic“ ausis su ausinėmis parduodama gera kaina, kurią galite įsigyti internetu mūsų el. Parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

bioninė ausis

„Bionic“ ausų gaminio specifikacijos:

  • Jis užfiksuoja garsą ne daugiau kaip 100 m atstumu
  • Įmontuotas monokuliarinis: 8x priartinimas
  • Koncertas ausinėms: 3,5 mm
  • Maitinimas: 1x 9V baterija
  • Stereofoninės ausinės: Reguliuojamas ilgis 160 mm ~ 200 mm

!!! Pardavėjas neatsako už piktnaudžiavimą šiais produktais neteisėtais tikslais. Prieš pradedant naudoti, svarbu gerai susipažinti su šalies gaminių naudojimo sąlygomis (teisingais, techniniais receptais, paskelbimais ir pan.) !!!

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Jon

Klausymas apie bioninę ausy

Jonas atsakyti

Laba diena. Prašau parašyti gaminio modelio numerį ir pagaminimo metus. Ar sureguliavus rankenėle dvejų žmonių pokalbio geriausią pokalbio aiškumą ,kitų žmonių esančių pvz. už 10metrų nuo jų pokalbio negirdėjau. Pokalbiai žmonių vyktų 20-30 metrų nuo bioninės ausies? Ačiū

0
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo