„Smart fitneso“ marškinėliai su navigacija - „Bluetooth“ („iOS“, „Android“)

Kodas: 11-284
97,90 U$ Kaina be PVM: 81,59 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Išmanūs fitneso marškinėliai su navigacija - „Bluetooth“ („iOS“, „Android“), kurie padės pasiekti treniruočių tikslus greičiau nei bet kada anksčiau.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Išmanus fitneso marškinėliai su navigacija - „Bluetooth“ („iOS“, „Android“), kurie padės jums pasiekti treniruočių tikslus greičiau nei bet kada anksčiau - būkite tinkami ir mėgaukitės savo gyvenimu . Tai revoliuciniai marškinėliai, kurių čia dar nebuvo, jie užrašo kiekvieną jūsų veiklą tiesiogine to žodžio prasme. Suaktyvinkite marškinėlius paspausdami minkštą mygtuką, esantį kairėje rankovėje, o įmontuotas jutiklis marškinėlių gale užfiksuos visas reikalingas detales, pvz., Atliktų žingsnių skaičių, užliptų grindų skaičių, sudegintos kalorijos ir tuo pačiu gali nukreipti jus, kokia yra absoliuti naujovė rinkoje.

triukas su navigacijaprotingas triukas

Galite susieti savo marškinėlius su išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“ ir tada naudoti laisvai prieinamą programą („iOS“, „Android“), kad galėtumėte peržiūrėti įrašytus savo veiklos duomenis, arba pradėti naršyti ir pasirinkti kelionės tikslą. Pažangūs marškinėliai parodys kelią be vizualinio ekrano, tiesiog ant pečių uždėjus vibruojančius jutiklius, kurie vibracijos būdu nustato apsisukimo kryptį. Marškinėliai yra visiškai neperšlampami, todėl nesijaudinkite dėl blogų oro sąlygų. Įmontuota baterija įkraunama naudojant pridėtą „micro USB“ laidą . Šiuos patogius ir madingus marškinėlius galite dėvėti bet kur - namuose, sporto salėje, bėgimo metu.

fitneso trio žingsnių skaičius Įrašo veiksmus
Sportiniai marškinėliai per programą praneša tikslų žingsnių, kuriuos atlikote per dieną, skaičių - ar ryte / vakare, ar darbo metu.
fitneso trio aukštų skaičius Fiksuoja užkoptų aukštų skaičių
Mūsų fizinei veiklai naudingiau naudotis laiptais nei liftu. Taikant marškinėlius užregistruojamas per dieną užkoptų aukštų skaičius ir padedama išlikti sveikai.
fitneso „tricko“ kalorijų skaičius Įrašo sudegintas kalorijas
Net ir mažiausi fiziniai krūviai padeda deginti kalorijas. Naudodamiesi marškinėliais ir aplikacijomis, būsite informuoti apie tikslų kalorijų, sudegintų po sportinės veiklos, skaičių.
„fitnes tricko“ nuvažiuotas atstumas Fiksuoja atstumą
Kardiologai mėgsta šiuos marškinėlius, nes jie idealiai tinka jų veiklai. Apie nueitą ar pasiektą atstumą jums bus pranešta treniruojantis lauke arba bėgimo trasoje.
fitneso „tricko navigacia“ Naršymas į reikiamą vietą
Naudodamiesi atitinkama marškinėlių programėle, įveskite norimą tikslą ir marškinėliai naršys, kur eiti, nenaudodami žemėlapio ar naršymo mobiliojo telefono, kad įsitikintumėte, jog einate teisingu keliu. Marškinėliai, ant kurių pečių uždėti vibracijos jutikliai, pasakys, kokia kryptimi turėtumėte eiti, kad kuo greičiau pasiektumėte galutinį kelionės tikslą.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo