LED RGB spalvoti programuojami LED marškinėliai „Gluwy“ per išmanųjį telefoną („iOS“/„Android“) - įvairiaspalvis

Kodas: 01-118
104,50 U$ 93,50 U$ Kaina be PVM: 77,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED RGB spalvoti programuojami LED marškinėliai „Gluwy“ per išmanųjį telefoną („iOS“/„Android“)-įvairiaspalvis su ekranu ir įkraunama ličio baterija.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED RGB spalvoti programuojami LED marškinėliai „Gluwy“ per išmanųjį telefoną (mobilusis telefonas „iOS“/„Android“)-įvairiaspalvis su ekranu + įkraunama ličio baterija 450 mAh. Tai „GLUWY“ prekės ženklo LED ekrano marškinėliai, valdomi naudojant mobiliąją programą, kuri palaiko tekstą, grafiti, animaciją, muzikos ritmą arba jūsų piešinių kūrimą ir ryškumo reguliavimą. LED marškinėliai yra įkraunami, nes juose yra įmontuota 450 mAh ličio baterija , kuri tarnauja iki 6 valandų. Marškinėliai turi ekraną, kuris yra visiškai lankstus , todėl net ir pasilenkęs nesulūš.

LED ekranas įkraunamas per USB kabelį. Tiesiog įkraukite ekraną ir nuskaitykite QR kodą iš vadovo į savo mobilųjį telefoną ir atsisiųskite programą („iOS“/„Android“).

Programuojami LED marškinėliai per mobilųjį telefoną („Bluetooth“) - savos animacijos, nuotraukos ar tekstas

led marškiniai programuojamas išmanusis telefonas mobilusis telefonas

Peržiūrėkite bet kokį norimą tekstą, vaizdą bet kur ir bet kada naudodami „Bluetooth“ programą. Ekrane yra didelio ryškumo spalvoti šviesos diodai, pasižymintys dideliu ryškumu ir ryškumu. Galite rašyti bet kokį tekstą, koreguoti jo formatą ir rodyti jį tiesiai ant marškinėlių kaip judantį tekstą . Aktyvus muzikos ekvalaizeris turi būti rodomas ant aplinkinių muzikos reaguojančių marškinėlių. Galimybė pasirinkti iš užprogramuotų animacijų ir rodyti jas tiesiai ant marškinėlių. Puikus marškinėlių naudojimas reklamai, pramogoms!

Būkite kiekvienos diskotekos ar vakarėlio dėmesio centre - marškinėliai taip pat tinka verslo vakarėliams ar rėmimo renginiams

Programuojami LED marškinėliai su spalvotu LED ekranu

Kiekviename vakarėlyje ar šventėje būtinai išsiskirkite savo unikaliu stiliumi. Programos valdymas yra visiškai intuityvus ir kiekvienas gali tai padaryti. Programoje galite pasirinkti kelias korteles - tekstą, raštą, grafiti animaciją. Kiekviename skirtuke yra skirtingų rodomų vaizdų ar tekstų nustatymai. Galite rodyti ir kurti visus vaizdus ir tekstus COLOR RGB ekrane. Skirtuke TEKSTAS galite lengvai sukurti savo originalų tekstą , o kiekvienai raidei galite pasirinkti unikalią spalvą. Skirtuke PATTERN galite pasirinkti įvairias numatytas animacijas ar statinius vaizdus . „GRAFFITI“ siūlo galimybę sukurti savo įvaizdį, o ANIMACIJA padės sukurti animaciją . Marškinėliai taip pat gali atkurti ekvalaizerio animaciją, kuri reaguoja į muziką mobiliajame telefone arba šalia jūsų per išmaniojo telefono mikrofoną. Kūrybiškumui nėra ribų, o kūrybingų novatoriškų marškinėlių dėka galite parodyti savo originalumą vakarėlyje, arba jie pasitarnaus kaip reklaminiai marškinėliai verslo ar remiamuose renginiuose.

Programoje galite laisvai nustatyti animaciją ar vaizdus, ji taip pat gali valdyti teksto rodymą

programa led marškinėliamsanimacijos programos vedami marškinėliaiprograma, skirta LED ekrano marškinėliamsanimacinių spalvų marškinėliai

Kūrybiškesnėms programėlė siūlo galimybę kurti savo vaizdus ar animaciją

kūrybinė marškinėlių programaLED animacijos marškinėlių programa išmanusis telefonas

„GLUWY“ yra naujas gyvenimo būdo mados prekės ženklas, skirtas visiems jauniems žmonėms, kurie turi savo ypatingą LED vakarėlių stilių.

lipni vadovaujama mada

Specifikacijos:

Maitinimas: DC 5V
Įmontuota 450 mAh Li-on baterija: iki 6 valandų veikimo
Marškinėlių spalva: juoda
Marškinėlių medžiaga: 100% poliesteris
LED skydelio dydis: 170x70mm

DUK

KAIP TAI VEIKIA?

Čia naudojama elektroliuminescencinė technologija. LED skydelis pagamintas iš plonos ir labai lanksčios medžiagos. Tai reiškia, kad jei dėvite šiuos marškinėlius, jausitės lygiai taip pat, kaip ir vilkėdami klasikinius marškinėlius, pagamintus iš aukštos kokybės poliesterio arba medvilnės. Marškinėlių apačioje yra mini valdymo blokas, kuriuo galite lengvai išjungti ir įjungti tekstinį LED skydelį. Įjungus „Bluetooth“ automatiškai įjungiamas ir užsidega LED skydelis.

KAIP MAITINAMAS LED PANELĖ IR KIEK TAI ŠVIESTA?

Šviesos diodų skydelis maitinamas iš įmontuotos baterijos ir vienu įkrovimu trunka apie 6 valandas. Įkrovimas atliekamas per USB prievadą, prijungus prie kompiuterio per standartinį 5V adapterį arba USB kabelį.

KAIP IŠVALYTI LED marškinėlius?

LED tekstinius marškinėlius taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau prieš tai būtina atjungti atskirus elektroninius komponentus, kuriuos tiesiog išimate iš marškinėlių ir po skalbimo bei džiovinimo vėl įdedate.

AR ŠVIESŲ TEKSTO PANELĖ ANT MARŠKINIŲ GERAI MATOMA net dienos šviesoje?

Taip! Tekstinis LED skydelis ant marškinėlių yra elektroliuminescencinė medžiaga, kurioje naudojami didelio ryškumo šviesos diodai. Tai reiškia, kad užprogramuotas tekstas vis dar matomas šviesoje, naktį įspūdis dar efektyvesnis.

Pakuotės turinys:

1x LED marškinėliai
1x USB kabelis
1x vartotojo vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%
100%
Milan

LED RGB spalvoti programuojami LED marškinėliai „Gluwy“ per išmanųjį telefoną („iOS“/„Android“) - įvairiaspalvis

- Funkcionalumas,
- Efektas kitiems, geras vakarėliui.
- Galimybė pasirinktinius vaizdus / animacijas. Vykdoma mobilioji programa.
Marškinėlių dydis šiek tiek mažesnis. Bet išmatavimai nurodyti dydžių lentelėje, todėl užsakiau dydį atitinkamai (vienu dydžiu didesnį nei įprastai nešioju) ir buvo gerai.

Gabus paauglys liko labai patenkintas. Tikrai pirksime šią dovaną kitai.

Išversta iš: cs