LED eglutė su išmaniosiomis šviesomis 2,1 m Kalėdoms - Twinkly - 660 vnt RGB + BT + WiFi

Kodas: 78-083
759,00 U$ 715,00 U$ Kaina be PVM: 595,84 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED eglutė su išmaniosiomis lemputėmis, skirta kalėdiniam 2,1 m aukščio ir 1,4 m skersmens - Twinkly - 660 vnt RGB + Bluetooth + WiFi.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED eglutė su išmaniosiomis lemputėmis 2,1 m aukščio ir 1,4 m skersmens - Twinkly - 660 vnt RGB + Bluetooth + WiFi (valdoma mobiliuoju telefonu). Medis su šviesų valdymu per programą mobiliesiems. Šie revoliuciniai LED medžio šviestuvai suteikia mūsų namams unikalią šviesą , naudojant naujausias technologijas. LED medžių lemputės valdomos per mobiliąją aplikaciją , suderinamą su Android ir iOS . Dirbtinis medis turi 660 LED spalvotų diodų, bendras medžio aukštis – 2,1 metro, apatinis skersmuo – 1,4 metro.

RGB spalvos LED išmanusis medis – spalvų režimų valdymas per programėlę tiesiai į išmanųjį telefoną

Kalėdų eglutė su lemputėmisKalėdų eglutė su išmaniosiomis lemputėmisKalėdų eglutė LED išmanusis per mobilųjį telefoną

Įrenginiai bendrauja tarpusavyje belaidžiu ryšiu naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Vienu metu galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įrenginių arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu ekrano šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Šviestuvai skirti naudoti patalpose - IP20 apsauga .

Eglutė su lemputėmis - išmanioji LED eglutė TWINKLY - 660vnt

LED eglutė Kalėdų twinkly mobiliosios programėlės valdymas

LED eglutė 2,1 m aukščio ir 1,4 m skersmens - TWINKLY lemputės - 660 vnt.

žvilgantis medžio apšvietimas

Dirbtiniame medyje iš viso yra 66 0 vienetų LED šviestuvų . Kabelis juodos ir žalios spalvos – susilieti su medžiu. RGB diodas reiškia, kad LED lemputės gali sukurti 16 milijonų spalvų RGB šviesos atspalvį . Galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą pagal spalvų skalę. Šis specialus leidimas apima išmaniųjų namų integraciją su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Jūsų dekoracija gali būti sukurta iš kelių įrenginių ir skirtingų formų . Norite, kad ant sienos būtų šviesų grandinėlė, o ant langų – spalvotas rėmas ir LED kibirkštis, o kambario viduryje – didelė Kalėdų eglutė? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją iš karto naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

LED lemputės – Kalėdų eglutė valdoma per mobiliąją aplikaciją Android ir iOS

Sudėtinga mobilioji aplikacija suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir galėsite jį valdyti iš karto. Pati programa nustato žibintų išdėstymą ir galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti iš numatytųjų šablonų, atsisiųsti naujus šablonus iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

„Tinkly“ mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, kitimo greitį, spalvą, atspalvį, ryškumą, sukimąsi, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa įsijungtų ir išsijungtų automatiškai pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas keisti pagal nustatymus

tvinkly aplikacijašviesų valdymas mobiliuoju telefonugražiausia Kalėdų eglutėwifi LED juostelė

Su pasirenkamu USB įrenginiu MUSIC DONGLE jūsų Kalėdų eglutė reaguos į kambaryje grojamą muziką, pasikeis apšvietimas ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra daug raštų ir temų, leidžiančių pasirinkti „pateikti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal savo poreikius. Muzikos ritmu besikeičiančios šviesos, nes grafinis ekvalaizeris šoka iš karto kiekvieno vakarėlio metu. USB įrenginys MUZIKA yra papildoma prekė, ją būtina įsigyti mūsų el.parduotuvėje.

akimirksniu muzika

Funkcijos:

pliusas 660 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobiliąją programą
pliusas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys
pliusas RGB šviesa
pliusas Lengvas surinkimas ir montavimas - Greitas nustatymas


Specifikacija:

Modelis: TG70P3D93P08
Medžio aukštis: 2,1 m
Medžio skersmuo: 1,4 m
Diodų skaičius: 660
Atsparumas: IP20
Ryšys: Wi-Fi, Bluetooth
Kabelis: juodai žalias
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1,5A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų
Sulankstoma konstrukcija ir metalinis stovas


Pakuotės turinys:

1x Kalėdų eglutė su 660 diodų + valdiklis
1x adapteris
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo