Apsauginė veido kaukė NANO juoda - elastinga (97% poliesteris + 3% elastanas)

Kodas: 75-003
U$18.00 Kaina be PVM: U$15.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

Apsauginė veido kaukė NANO juoda - elastinga (97% poliesteris + 3% elastanas) - veido kaukė, idealiai tinkanti apsaugai nuo oro teršalų

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Apsauginė veido kaukė NANO juoda - elastinga (97% poliesteris + 3% elastanas) - veido kaukė, idealiai tinkanti apsaugai nuo oro teršalų, užtikrins saugumo jausmą jums ir jūsų aplinkai. Apsauginės veido kaukės yra pagamintos iš 97% poliesterio medvilnės ir 3% elastano , todėl yra patvarios ir kvėpuojančios . Savo elastano komponentas savo ruožtu suteikia kaukei reikiamą elastingumą , dėl kurio ji prilimpa prie visų tipų veidų . Kaukės forma taip pat prisideda prie tobulo sukibimo - nukopijuoja natūralias veido linijas. Tekstilinės veido kaukės parduodamos internetu - geriausias elektronines kvėpavimo takų apsaugos priemones galite įsigyti mūsų el. Parduotuvėje. Apsauginė kaukė pritaikyta daugkartiniam naudojimui .

POLIMERŲ APSAUGA: tai yra antibakterinės ir antialerginės struktūros apsauginė konstrukcija, esanti filtro apačioje. Pagrindinė priežastis, dėl kurios filtras dedamas apačioje, yra tai, kad jis veikia kaip buferis tarp mūsų odos. Labai lankstus ir tvirtas sluoksnis užtikrina, kad visa filtro konstrukcija išliktų standi ir būtų lanksti.

PUTO NANO FILTRAS: tai struktūra, esanti filtro centre, tai yra patentuotas produktas su lanksčia struktūra, pagamintas specialiu metodu, kurio storis 2 mm ir pralaidumas 0,5 μm. Nors svarbiausia produkto savybė yra jo 0,5 µm poros, jis turi daug mažesnį atsparumą oro srautui. Dėl šios savybės užtikrinamas patogesnis kvėpavimas, ypač kaukėse. Jis gaminamas iš tam tikros rūšies polimerų mišinio, vulkanizuojant 60 MPa slėgyje.

NANO Protective veido kaukė - puikiai tinka kiekvienam veidui, per kurį lengvai kvėpuojate ir gali būti naudojama kelis kartus.

veido kaukė juoda elastinga

Kaukę galima naudoti kelis kartus - tiesiog nusiplaukite ją rankose ar skalbimo mašinoje. Dėl medžiagos, iš kurios pagaminta, ji sulaiko mažas daleles ore , tai taip pat yra puikus pasirinkimas sportui (važinėjimui dviračiais, slidinėjimui, žygiams pėsčiomis) - kaip dulkių kaukė, bet ir gripo ar virusų sezonais (tokia Corona kaip COVID 19) - kai veido kaukės yra labiausiai paplitusi ir efektyviausia apsaugos priemonė. Svarbu apsaugoti save ir aplinką, o naudodamiesi šia elegantiška veido kauke jūs net nežinote, kad turite ką nors ant savo veido. Jo pliusas yra elegantiška išvaizda - šias kaukes galite nusipirkti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje, o jų turime sandėlyje.

Veido kaukė yra elastinga ir gali būti lengvai nuplaunama vandenyje.

Įdėkite kaukę į dubenį ar dubenį, užpilkite vandeniu 66-75 ° C temperatūrą ir įsitikinkite, kad kaukė visiškai panardinta po karštu vandeniu. Palikite kaukę vandenyje 2 minutėms, tada išspauskite vandens perteklių ir leiskite jam išdžiūti.

elastinga veido kaukė

aeruojanti kaukė veidui

Funkcijos:

Medžiaga - 97% medvilnė, 3% elastanas
Matmenys - 34 x 13,5 cm
Standartai ir sertifikatai: 2016/425 reglamentas. Asmeninės apsaugos priemonės EN 149: 2001 + A1: 2009 R

Pakuotės turinys:

1x apsauginė kaukė

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (10)

99%
10×