Išmanioji LED kuprinė programuojama animacija arba tekstas su 24x24 cm LED ekranu (valdymas išmaniuoju telefonu)

Kodas: 88-256
185,90 U$ 130,90 U$ Kaina be PVM: 109,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED išmanioji kuprinė programuojama animacija arba tekstas su 24x24 cm LED ekranu (valdymas per mobilųjį telefoną „Anroid“/„iOS“).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Išmanioji LED kuprinė su programuojamu pavadinimu arba tekstu su 24x24 cm LED ekranu (valdymas per mobilųjį telefoną „Anroid“/„iOS“) yra originalus aksesuaras visiems, kurie mėgsta technologijas ir šaunius dalykėlius . Ar pavargote nuo kasdienybės ir stereotipų? Ar jums patinka būti dėmesio centre ir ar norite pritraukti kitus? Su šia „SMART LED“ kuprine jūs tikrai išsiskirsite iš minios. Kuprinė yra juodos spalvos ir turi daug vietos, kurioje galite laikyti viską, ko reikia.

Moteriška/vyriška kuprinė tinka kelionėms, apgadinimams, darbui ar kelionėms. Kuprinės gale yra didelis LED ekranas (apie 24x24 cm) , kuriame galite žaisti įvairias animacijas ar tekstus naudodami savo išmanųjį telefoną . Be didelės vietos kuprinės viduje (43H-30W-12D cm), kuprinėje taip pat yra papildomos vietos nešiojamam kompiuteriui (maždaug 36x28 cm).

LED apšviesta išmanioji kuprinė turi daug vietos (taip pat tinka nešiojamam kompiuteriui ar planšetiniam kompiuteriui)

LED kuprinė su programuojamu ekranu

Pats LED ekranas yra specialiame apsauginiame dėkle, kuris gali atlaikyti purslų vandenį (tačiau kuprinė nėra atspari vandeniui!). Jūs tiesiog suporuojate kuprinę per išmanųjį telefoną per „Bluetooth“ ir tada galite lengvai valdyti kuprinės ekraną telefonu. Be įvairių iš anksto nustatytų tekstų, vaizdų ar animacijų, programoje taip pat galite sukurti savo animaciją ar tekstus (galima naudoti „Android“ ir „iOS“ . Ekrano dėka jis tinka įvairiems komerciniams tikslams . Galite atidaryti kuprinė iki 180 laipsnių - tai garantuoja lengvą prieigą prie saugomų daiktų. Kuprinė maitinama USB kabeliu, kurį prijungiate prie maitinimo šaltinio (į komplektą neįeina).

Šviesią kuprinę galite lengvai valdyti išmaniuoju telefonu - taip pat programoje galite keisti įvairius vaizdus ar animacijas.

išmani kuprinė su LED vaizdo atkūrimu ir GIF

Specifikacijos:

Ryšiai - „Bluetooth“ (APP „iOS“ ir „Android“)
Ekrano dydis - apie. 24x24 cm
Kuprinės dydis - apytiksliai. 30x18x43 cm
Svoris - 1,45 kg
Maitinimas - USB kabelis

Pakuotės turinys:

1x kuprinė
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo