Apšvietimas Wings on the Wall - Neoninė apdaila su LED foniniu apšvietimu

Kodas: 78-048
130,90 U$ 108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Apšvietimas Sparnai ant sienos – neoninė dekoracija su LED foniniu apšvietimu, su kuria kiekvienas norės nusifotografuoti.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Apšvietimas Sparnai ant sienos - Neoninė apdaila su LED foniniu apšvietimu yra puikus aksesuaras, su kuriuo kiekvienas norės nusifotografuoti. Šviečianti reklaminė juosta ir LED dekoratyvinis apšvietimas bei informaciniai iškabos, kurios suteiks Jūsų erdvei spindesio ir garantuotai, kad niekas jų nepastebės. Stilinga neonine apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir jūsų namams ar verslo patalpoms. Klasikiniai reklaminiai baneriai ar skydai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebi dėl jų vizualinio perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgsta išsiskirti kažkuo skirtingai, ir tai susiję su asmeniu ir verslu, kur tai tiesiog būtina. LED šviečiančios iškabos dėka paryškinsite erdvę arba patrauksite visų aplinkinių dėmesį. LED reklamos, kurios sužavės kiekvieną apsilankymą ar klientą.

LED šviečiantys sparnai - Neoninė sienų apdaila

sparnų neoninė švytinti reklaminė juosta ant sienos

LED šviečiantys NEONiniai iškabos – akį traukianti neoninė LED reklama

led šviesos sienos ženklas šviečiantys sparnai

LED šviesos dekoratyviniai iškabos – kurios dėl apšvietimo išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių banerių. Didelis jų pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite. Jie puikiai tiks biurams (kad aplinka būtų malonesnė), Jūsų verslui (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviečiantys ženklai klientui pritraukti. Dekoratyviniai LED šviestuvų užrašai pristatomi tiesiai ant permatomo plastikinio padėklo, todėl galite juos įdėti praktiškai bet kur.

Šviečiantis logotipas - Sparnai

led šviesos dekoravimas

Neoninis ženklas šviečia baltai. Jis maitinamas per USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB prievadą ar maitinimo bloką . Maitinimo laidas yra 180 cm ilgio ir turi praktišką jungiklį. Neoninės iškabos WINGS matmenys yra 44x35 cm. Šviesos logotipas tinka jūsų eksploatacijai, taip pat vaikų kambariui, kaip dekoratyvinis šviestuvas.

led baneris

Specifikacijos:

Motyvas: sparnai
Šviesos spalva: balta
Matmenys: 44x35 cm
Maitinimas: USB 5V
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 180 cm
Kabelio jungiklis: taip

Pakuotės turinys:

1x LED lemputės logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo