INSPIRE - ant sienos pakabinamas LED neoninės šviesos ženklas

Kodas: 78-099
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

INSPIRE - LED neoninės šviesos iškaba, apšviečiama ant sienos komercinėse įstaigose (restoranuose, klubuose, diskotekose), stilingam erdvės atgaivinimui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

INSPIRE - LED neoninės šviesos iškaba, apšviečiama ant sienos komercinėse įstaigose (restoranuose, klubuose, diskotekose), stilingai pagyvinti erdvę. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs ženklai suteiks Jūsų erdvei posūkio ir pritrauks visus . Stilinga apdaila, kurią dažniausiai galite rasti baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima ir jūsų namams ar verslui .  

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebi dėl jų vizualinio perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai taikoma tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jus išryškins.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

INSPIRE - šviečiantis LED šviestuvas ant sienos pakabinamas neoninis

LED apšviečiami dekoratyviniai ženklai – kurie šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas – galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis užrašas - INSPIRE

Neoninis ženklas šviečia rožine spalva. Jis maitinamas naudojant USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką. Maitinimo kabelis yra 200 cm ilgio.

INSPIRE ženklas ant sienos pakabinamas neoninis LED šviestuvas

Specifikacijos:

Motyvas: ĮKVĖPTI
Šviesos spalva: rožinė
Matmenys: 40x15x1,7 cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 200 cm

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos užrašas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo