LED šviečiantis neoninis logotipas ant sienos - GITARA

Kodas: 78-036
130,90 U$ 97,90 U$ Kaina be PVM: 81,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Šviečiantis LED neoninis logotipas ant sienos – GITARA idealiai tinka jūsų komercinėms įstaigoms (barams, klubams), kaip puiki bet kokio interjero puošmena.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED šviečiantis neoninis logotipas ant sienos - GITARA idealiai tinka Jūsų komercinėms įstaigoms (barams, klubams), kaip puiki bet kokio interjero puošmena. Šviečianti reklaminė juosta ir LED dekoratyvinis apšvietimas bei informaciniai iškabos, kurios suteiks Jūsų erdvei spindesio ir garantuotai, kad niekas jų nepastebės. Stilinga neonine apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir jūsų namams ar verslo patalpoms. Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa praeitimi, o dėl jų vizualinio netvarkos daugelis iš mūsų jų net nepastebi. Kiekvienas iš mūsų mėgsta skirtis kuo nors kitu, tiek individualiai, tiek verslui, kur to tikrai reikia. LED šviečiančios iškabos, iškabų ar logotipų dėka paryškinsite erdvę arba patrauksite visų aplinkinių dėmesį . LED reklamos, kurios jums patiks.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

neoninė reklaminė gitara, šviečiantis apšvietimas

LED šviesos dekoratyviniai iškabos – kurios dėl apšvietimo išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių banerių. Didelis jų pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite. Jie puikiai tiks biurams (kad aplinka būtų malonesnė), Jūsų verslui (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviečiantys ženklai klientui pritraukti. Dekoratyviniai LED šviestuvų užrašai pristatomi tiesiai ant permatomo plastikinio padėklo, todėl galite juos įdėti praktiškai bet kur.

Šviečianti reklaminė juosta - Gitara

Neoninis ženklas šviečia mėlyna, raudona ir geltona spalva. Jis maitinamas per USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį ar maitinimo bloką . Maitinimo kabelis yra 180 cm ilgio ir turi praktišką jungiklį. Neoninės reklaminės GITAROS matmenys 40x19 cm.

švytinti gitara ant sienos - led neoninė

Specifikacijos:

Motyvas: gitara
Šviesos spalva: mėlyna, raudona, geltona
Matmenys: 40x19 cm
Maitinimas: USB 5V
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 180 cm
Kabelio jungiklis: taip

Pakuotės turinys:

1x LED lemputės logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%
100%
Cecilie

Neoninė elektrinė gitara

Šauni elektrinė gitara, kuri pateisino lūkesčius! Taip puikiai tilpo mano sūnaus kambaryje 😊 Greitas ir malonus klientų aptarnavimas.
Užsakyta prieš pat Kalėdas, todėl buvo šiek tiek ilgesnis pristatymo laikas, bet tai buvo dėl pristatymo paštu.

Geras⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Išversta iš: no