Logo Cat - LED šviečiantis neoninis ženklas kaip sienų apdaila

Kodas: 78-092
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Logo Cat - LED šviečianti neoninė iškaba kaip sienų apdaila komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms) ar namų interjerui.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Logo Cat - LED šviečianti neoninė iškaba kaip sienų apdaila komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms) arba Jūsų buto ar namo interjerui. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs ženklai suteiks Jūsų erdvei posūkio ir pritrauks visus . Stilinga apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima ir jūsų namams ar verslui.

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebime dėl vizualaus perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai galioja tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jus išryškins.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

šviesus logotipas neoninis led katės kačiuko ženklas

LED apšviečiami dekoratyviniai ženklai – kurie šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite . Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis ženklas - CAT

Neoninis ženklas šviečia rožine spalva. Jis maitinamas naudojant USB jungtį arba adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką . Maitinimo kabelis yra 200 cm ilgio.

LED švytintis neoninis ženklas katės sienos logotipas

Specifikacijos:

Motyvas: Kat
Šviesos spalva: rožinė
Matmenys: 17x1,8x23cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 200 cm
Ausys naudojamos pakabinimui

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos ženklas - rožinė spalva

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo