Neoninis alaus ženklas - šviesos diodų lemputė užsidega

Kodas: 78-004
163,90 U$ Kaina be PVM: 136,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Neoninis alaus ženklas - šviesos diodų šviesos diodų lenta. Neoninės lempos, idealiai tinkančios neoninių juostų iškaboms, apšviečia jūsų verslą (užeigą, restoraną), parduodamą internete.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Aksesuarai

Prekės aprašymas

Neoninis alaus ženklas - šviesos diodų lemputė užsidega. Neoninės lempos, idealiai tinkančios neoninių juostų iškaboms, apšviečia jūsų verslą (užeigą, restoraną), parduodamą internete. Įspūdinga reklama - tobulos šviečiančios dekoracijos, pritraukiančios dėmesį.

Reklama - LED apšviestas alaus ženklas verslo operacijai pažymėti ar kaip dekoraciją praturtins jūsų patalpas, kurios tikrai nebus pamirštos ir pritrauks potencialius klientus. Stilingą neoninį papuošimą, kurį dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir namuose ar verslo patalpose. Klasikiniai reklaminiai reklaminiai skydai ar plakatai tampa praeitimi, ir kadangi jie sukuria vizualinę netvarką, daugelis iš mūsų jų nebepastebi. Kiekvienas iš mūsų mėgsta skirtis kuo nors kitu, kaip ir asmeniu, ir verslu ten, kur tai tikrai būtina. Dėl LED šviečiančių lentų, iškabų ar logotipų, jūs praskaidrinsite erdvę ar pritrauksite visų aplinkinių dėmesį . LED reklamos, kurios jums patiks.

„Neon BEER“ logotipas - juostiniai ženklai - visur šviečiantys švytėjimo lentos ženklai

LED šviesos dekoratyvinis logotipas - kuris apšvietimo dėka išsiskiria tarp įprastų reklaminių ir informacinių reklaminių antraščių. Jų didelis pranašumas yra galimybė juos pakartotinai dėti ten, kur norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), jūsų verslui (kaip efektyvi reklama ar plakatas) ar namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat bus naudojami kaip navigacijos LED apšviesti ženklai, kad pritrauktų klientą. LED šviesos dekoratyviniai užrašai pristatomi tiesiai ant permatomos plastikinės trinkelės, todėl juos galite pastatyti praktiškai bet kur.

Specifikacijos:

Užrašas: ALUS
Matmenys - 45,5x15cm
Maitinimo šaltinis - USB 5V
Maitinimo laido ilgis - apytiksliai 180 cm

Pakuotės turinys:

1x Led šviesos logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo