Rock Guitar - LED šviesos neoninio logotipo reklama ant sienos

Kodas: 78-085
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Roko gitara – LED šviesos neoninio logotipo reklama ant sienos puikiai tinka komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms) ir kt.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Roko gitara - LED šviesus neoninis reklaminis logotipas ant sienos puikiai tinkantis komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms), potencialiems klientams pritraukti. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs ženklai suteiks Jūsų erdvei posūkio ir pritrauks visus . Stilinga apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima ir jūsų namams ar verslui.  

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebime dėl vizualaus perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai galioja tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jums patiks.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

švytintis led neoninis logotipas - roko gitara

LED apšviečiami dekoratyviniai ženklai – kurie šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas – galimybė juos kelis kartus dėti kur tik norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis logotipas - ROKO GITARA

Neoninis ženklas šviečia raudonai, žaliai, rausvai. mėlyna ir geltona. Jis maitinamas naudojant USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką . Maitinimo kabelis yra 200 cm ilgio.

led neoninė iškaba ant sienos – roko gitara

Specifikacijos:

Motyvas: ROKO GITARA
Šviesos spalva: spalvinga
Matmenys: 39,5x1,7x18,5 cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 150 cm
Dvi skylės pakabinimui

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos logotipas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo