Smile - ant sienos šviečianti LED neoninio logotipo šviesų reklama Smiley

Kodas: 78-097
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Smile - ant sienos šviečianti LED neoninio logotipo šviesų reklama Smiley - švieslentė komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Smile - ant sienos šviečianti LED neoninio logotipo šviesų reklama Smiley - šviesų iškaba komercinėms įstaigoms (restoranams, klubams, diskotekoms), potencialiems klientams pritraukti. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs iškabos suteiks Jūsų erdvei posūkio ir pritrauks visus. Stilinga apdaila, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima ir jūsų namams ar verslui.  

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebime dėl vizualaus perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai galioja tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jus išryškins.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

šypsenėlių lemputė LED užrašas logotipas reklaminė šypsena

LED apšviestos dekoratyvinės iškabos – kurios šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite . Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis užrašas - SMILEY

Neoninis ženklas šviečia geltonai. Jis maitinamas naudojant USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką. Maitinimo kabelis yra 200 cm ilgio.

Smiley LED neoninis ženklas ant sienos

Specifikacijos:

Motyvas: Šypsenėlė
Šviesos spalva: geltona
Matmenys: 30x2 cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 200 cm

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos užrašas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo