SVEIKI – Šviečiantis LED neoninės šviesos ženklas ant sienos

Kodas: 78-095
108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

SVEIKI - Šviečianti LED neoninė šviesa ideali dekoracija (reklama) ant sienos komercinėse įstaigose (restoranuose, klubuose, diskotekose).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

SVEIKI - Šviečianti LED neoninė šviesa, ideali dekoracija (reklama) ant sienos komercinėse įstaigose (restoranuose, klubuose, diskotekose), potencialiems klientams pritraukti. Reklaminė šviečianti baneris ir LED šviečiantys dekoratyviniai bei informatyvūs iškabos, kurios suteiks jūsų erdvei įdomybių ir pritrauks kiekvieną Stilingą dekoraciją, kurią dažniausiai rasite baruose ir naktiniuose klubuose, dabar galima įsigyti ir jūsų namams ar verslui.  

Klasikiniai reklaminiai baneriai ar plakatai tampa patirtimi ir daugelis iš mūsų jų net nepastebime dėl vizualaus perpildymo. Kiekvienas iš mūsų mėgstame išsiskirti kažkuo skirtingu, ir tai galioja tiek asmenims, tiek įmonėms, kur tai tiesiog būtina. LED apšviestų dekoratyvinių užrašų ar logotipų dėka galite pagyvinti erdvę arba patraukti visų aplinkinių dėmesį. LED reklama, kuri jus išryškins.

LED šviečiantys NEON iškabos – geriausia LED reklama

Sveiki atvykę – reklaminis šviečiantis LED neoninis iškaba

LED apšviestos dekoratyvinės iškabos – kurios šviesos dėka išsiskiria iš įprastų reklamos ir informacijos nešėjų. Didelis jų privalumas yra galimybė juos pakartotinai dėti kur tik norite. Jie puikiai tinka biurams (kad aplinka būtų malonesnė), komercinėms įstaigoms (kaip efektinga reklama ar plakatas), ar Jūsų namams (kaip modernus dizainas). Jie taip pat tarnaus kaip navigaciniai LED šviesos ženklai, pritraukiantys klientą. Dekoratyvinius LED ženklus galite pastatyti praktiškai bet kur.

Šviečiantis užrašas - SVEIKI

Neoninis ženklas šviečia rožine spalva. Jis maitinamas naudojant USB jungtį, adapterį, kompiuterio USB įvestį arba USB maitinimo bloką. Maitinimo kabelis yra 200 cm ilgio.

sveikintinas neoninis led ženklas ant sienos

Specifikacijos:

Tema: SVEIKI
Šviesos spalva: rožinė
Matmenys: 39x12,5x1,7cm
Maitinimas: 5V USB laidas
Maitinimo laido ilgis: apytiksl. 180 cm
Įjunkite kabelį: taip
Dvi skylės pakabinimui.

Pakuotės turinys:

1x LED šviesos užrašas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo