Apšvietimo marškinėliai - žvaigždė

Kodas: 01-041
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Apšvietimo marškinėliai - nusipirkite savo garso suaktyvintus marškinėlius internetu. Didmeninė prekyba marškinėliais už geriausią kainą. Didžiausias pasaulyje „Equalizer“ marškinėlių pasirinkimas - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Pirkėjų apsauga

 • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
 • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
 • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

EQ yra marškinėliai su įmontuotu garso jautrumo spektro analizatoriumi. Kai muzika plaka, ekvalaizeris pereina prie muzikos ritmo! Kiekvienas muzikos dažnis suaktyvins skirtingą ekvalaizerio juostą, kaip ir jūsų stereofono ekvalaizeris namuose! Tai būtinas aksesuaras visiems koncertams, vakarėliams ar net siautėjimui! Jame yra visiškai funkcionalus „Electro Luminescence“ skydelis su baterijų paketu, kuris diskretiškai įsisuka į kišenę marškinėlių viduje. Galutinis rezultatas - nepaprastai garsui jautrūs muzikos marškinėliai, kurie verčia atkreipti dėmesį!

Apšvietimo marškinėliai - nusipirkite savo garso suaktyvintus marškinėlius internetu. Didmeninė prekyba marškinėliais už geriausią kainą. Didžiausias pasaulyje „Equalizer“ marškinėlių pasirinkimas - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Jei norite užsakyti apšvietimo marškinėlius su savo logotipu ar dizainu, tiesiog užpildykite užsakymo formą čia . Mes pagaminsime jums LED marškinėlius su pateiktu logotipu ar grafiniu dizainu tiksliai pagal jūsų poreikius. Su šiais LED marškinėliais tikrai turėsite puikią rinkodaros priemonę savo verslo veiklai reklamuoti.Funkcija:

 • Juodi medvilniniai marškinėliai su garso įjungiamu apšvietimo skydeliu.
 • Reguliuojamas mirksėjimo greičio jutiklis.
 • Žibintai mirksi žaliai, geltonai ir raudonai, skambant muzikai ir garsui.
 • Akumuliatoriaus pakete yra įjungimo / išjungimo jungiklis, kad galėtumėte pasirinkti, kada tai darote, ir nenorite mirksėti (tarsi).
 • Norint nusiprausti marškinėlius, baterijų paketą galima atjungti.
 • Marškinėlius galima plauti tik rankomis.
 • Reikalingos 4 x AAA baterijos (nepridedamos).
 • Dydis: 120 cm (47 coliai)

Atkreipkite dėmesį, kad yra bendrovių, kurios parduoda labai pigius LED marškinėlius su pigesnėmis medžiagomis ir dėl šios problemos „UNITS MALFUNCTION“ gamina „LESS VIBRANT“ šviesą. Mes parduodame kokybiškus LED marškinėlius su geriausiomis medžiagomis. Be to, mes siūlome 2 metų garantiją.

Nepirkite pigių LED marškinėlių. Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos .


vedė marškinėlių dydžio lentelę

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo