LED marškinėliai su programuojamu tekstu per išmanųjį telefoną - GLUWY

Kodas: 01-102
93,50 U$ Kaina be PVM: 77,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

LED marškinėliai ✅ su programuojamu tekstu per išmanųjį telefoną - GLUWY su galimybe užprogramuoti bet kokį slenkantį pranešimą, animaciją ar efektus.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED marškinėliai su programuojamu tekstu per išmanųjį telefoną - GLUWY su galimybe užprogramuoti bet kokį slenkantį pranešimą, animaciją ar efektus . Vienintelis apribojimas bus jūsų paties vaizduotė. Būkite kitokie ir sukurkite originalius marškinėlius, skirtus naudoti kasdien . Mes pristatysime jums revoliucinius skaitmeninius marškinėlius su mažais šviesos diodais, kurie yra susieti su mobiliąja programa , leidžiančia jums visiškai valdyti marškinėlius, ir tik nuo jūsų priklauso, kokį pranešimą suprogramuosite.

Tai naujovė, suteikianti unikalų būdą būti kitokiam ir tuo pačiu sulaukti dėmesio, bet dažniausiai nebūti įprastu. Marškinėliai buvo sukurti tam, kad peržengtų jūsų skaitmeninio kūrybiškumo ribas , todėl kiekvieną dieną galite eiti į gatvę su unikaliais marškinėliais . Tinka ir reklaminei veiklai - jei jūsų verslas nori padidinti prekės ženklo žinomumą , mūsų tekstiniai LED marškinėliai yra puikus jūsų rinkodaros strategijos papildymas. Tai yra veiksminga reklamos priemonė rinkodarai ir tikrai išsiskiria minioje, kur tik jas naudojate!

LED pranešimų programuojamas GLUWY marškinėliai yra puiki rinkodaros priemonė, skirta reklamuoti jūsų verslo veiklą.

Marškinėliai su LED „Bluetooth“ ekranuvedami marškinėliai su programuojamu „Bluetooth“ tekstu

Tiesiog atsisiųskite mobiliąją programą („Android OS“ palaikymas) į savo išmanųjį telefoną ir gali prasidėti linksmybės. Sujungę skaitmeninius marškinėlius su išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“, turite keletą marškinėlių programavimo funkcijų. Galite užprogramuoti bet kokį tekstą , nupiešti paveikslėlį , pasirinkti vieną iš siūlomų animacijų arba suaktyvinti muzikos ekvalaizerį, kuris bus aktyvus, atsižvelgiant į garsų fiksavimą aplink jūsų išmanųjį telefoną.

Parašykite rodomą tekstą arba per savo išmanųjį telefoną nupieškite grafiką

Marškinėliai su programuojamu tekstu per „Bluetooth“„Bluetooth“ teksto marškinėliai

Pasirinkite savo animaciją arba įjunkite muzikos ekvalaizerį

Marškinėliai su programuojamu tekstu„Led“ marškinėliai su programuojamu „Bluetooth“ ryšiu

Marškinėlius galima įkrauti naudojant įprastą „ micro USB“ jungtį , todėl nekils problemų juos įkrauti bet kada ir bet kur. Gamintojas rekomenduoja įkrauti marškinėlius maždaug 75 minutes prieš juos naudojant. Unikalūs skaitmeniniai marškinėliai taip pat siūlo patogų dėvėjimą , nes jie yra pagaminti iš kokybiško 100% poliesterio, kuris patvirtina jo atsparumą vandeniui ir todėl nėra problema jums sušlapti.

„LED GLUWY“ marškinėliai - nauja aukštųjų technologijų marškinėlių dimensija, skirta visiems žmonėms, turintiems savo stilių ir norintiems būti kitokiems.

klijuota ledo mada

Funkcijos:

pliusas Programuojamumas - tekstas, animacijos, piešiniai, aktyvusis ekvalaizeris
pliusas Valdykite naudodamiesi mobiliąja programa
pliusas Įkraunama naudojant „micro USB“
pliusas Patogus nešiojimas
pliusas Neperšlampamas

programinės apgaulės savybės

Specifikacijos:

Maitinimas: DC 5V
LED skydelio matmenys: 240 mm x 73 mm
Šviesos diodų skaičius: 210
Įmontuota ličio jonų baterija: 500 mAh (veikia 6–8 valandas)
Eilučių skaičius: 7
LED spalva: balta
Marškinėlių spalva: juoda
Marškinėlių medžiaga: 100% poliesteris

dydžio lentelės pranešimų marškinėliai

DUK

KAIP TAI VEIKIA?

Čia naudojama elektroliuminescencinė technologija. LED skydelis pagamintas iš plonos ir labai lanksčios medžiagos. Tai reiškia, kad jei dėvėsite šiuos marškinėlius, jausitės lygiai taip pat, kaip ir vilkėdami klasikinius poliesterio marškinėlius. Marškinėlių apačioje yra mini valdymo blokas, kuriame galite lengvai įjungti ir išjungti tekstinį LED skydelį. Įjungus „Bluetooth“ ryšys bus automatiškai įjungtas ir šviesos diodų skydelis užsidegs.

KAIP ĮJUNGTA LED PAKELĖ IR KAIP ILGAI ŠVIESA?

Šviesos diodų skydą maitina įmontuota 500mAh baterija, o vienas įkrovimas gali spindėti iki šešių valandų. Įkraunama per USB prievadą, kai prie kompiuterio prijungiama įprastu 5 V adapteriu arba USB kabeliu.

KAIP GALIU VALYTI LED marškinėlius?

LED marškinėlius galima lengvai nuvalyti, bet plauti tik rankomis. Jums nereikia atjungti elektroninių komponentų, jie pritaikyti sąlyčiui su vandeniu.

AR TEKSTO LED PANELĖ ant marškinėlių yra matoma dienos šviesoje?

Taip! Marškinėlių LED teksto skydelis pagamintas iš elektroliuminescencinės medžiagos, naudojant labai ryškius šviesos diodus. Tai reiškia, kad užprogramuotas tekstas vis dar matomas dienos šviesoje, o naktį įspūdis dar efektyvesnis.

Pakuotėje yra:

1x programuojami LED marškinėliai
1x USB laidas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (6)

99%