Šviesūs marškinėliai - ateivis

Kodas: 01-006
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„Led“ marškinėliai - nusipirkite „Sound“ aktyvuojamus marškinėlius internetu. Didmeninė prekyba marškinėliais už geriausią kainą. Didžiausias pasaulyje „Equalizer“ marškinėlių pasirinkimas - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Šviesūs marškinėliai - Alien - Gaukite originalią disko diskoteką. Šie puikūs mirksintys marškinėliai sujungia „Electro Luminescence Graphic Equalizer“ ekraną su naujais naujais dizainais. Grafinis ekvalaizeris reaguoja į jus supančią muziką, laiku šokdamas į jūsų ritmus. Nesvarbu, ar pasirinksite senosios mokyklos „TQ Original“, ar ramų „TQ“ kanapių lapą; šie marškiniai įsižiebia jūsų naktį, kad pasaulis galėtų pamatyti.

„Led“ marškinėliai - įsigykite „Sound“ aktyvuotus marškinėlius internetu. Didmeninė prekyba marškinėliais už geriausią kainą. Didžiausias pasaulyje „Equalizer“ marškinėlių pasirinkimas - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Jei norite užsakyti šviečiančius šviečiančius marškinėlius su savo logotipu ar dizainu, tiesiog užpildykite užsakymo formą čia . Mes pagaminsime jums LED marškinėlius su pateiktu logotipu ar grafiniu dizainu tiksliai pagal jūsų poreikius. Su šiais LED marškinėliais tikrai turėsite puikią rinkodaros priemonę savo verslo veiklai reklamuoti.
  • 100% medvilnė, tik juodos spalvos marškinėliai
  • Marškinėlius galima plauti tik rankomis
  • Mini pakuotė arba valdymo blokas yra nuimamas skalbti.
  • Mini pakuotėje yra įjungimo / išjungimo jungiklis ir jautrus slinkties ratukas - galite pasirinkti aukštą arba žemą jautrumą garsui
  • Reikalingos 4 įprastos AAA baterijos (nepridedamos)

Atkreipkite dėmesį, kad yra bendrovių, kurios parduoda labai pigius LED marškinėlius su pigesnėmis medžiagomis ir dėl šios problemos „UNITS MALFUNCTION“ gamina „LESS VIBRANT“ šviesą. Mes parduodame kokybiškus LED marškinėlius su geriausiomis medžiagomis. Be to, mes siūlome 2 metų garantiją.

Nepirkite pigių LED marškinėlių. Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos .


vedė marškinėlių dydžio lentelę

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (3)

99%
100%
alvaro bernal

Labai gražus

Jis nusipirko ne pirmą, visada turiu
Viskas gerai
Išversta iš: es
100%
John

Puikiai veikia

Veikia labai gerai
Į ritmą įsijungia šviesos
Jokių neigiamų dalykų. Puikus dalykas.

Veikia gerai, šviesa dera kartu su ritmu. Galite reguliuoti jautrumą, kad jis veiktų ir kalbant. Baterijos (2xaa) yra skyriuje, esančiame šone, viduje. Prieš skalbimą galite nuimti viską. Ateivis labai gerai pritvirtintas Velcro.
Nusipirkau ypač didelį dydį, kad tiktų ant juodo gobtuvo. Žmonės manė, kad tai vientisa dalis, todėl tai taip pat tinka šaltesnėms dienoms.

Išversta iš: nl
97%
Petra

Marškinėliai su Alien

Aš vakarėlių žvaigždė :D
Tikrai ne pinigų švaistymas :)
Baterijos laiko apie 24 valandas
Išversta iš: cs