LED eglutė SMART 2,1m su lemputėmis - Twinkly - 390 vnt RGB + BT + Wi-Fi

Kodas: 78-082
539,00 U$ Kaina be PVM: 449,16 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED eglutės šviestuvas SMART aukštis 2,1 m ir skersmuo 1,25 m - Twinkly - 390 vnt RGB + Bluetooth + WiFi (valdomas išmaniuoju telefonu).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED eglutės šviestuvas SMART aukštis 2,1 m ir skersmuo 1,25 m - Twinkly - 390 vnt RGB + Bluetooth + WiFi (valdomas išmaniuoju telefonu). Medis su šviesų valdymu per programą mobiliesiems. Šie revoliuciniai LED medžio šviestuvai suteikia mūsų namams unikalią šviesą, naudojant naujausias technologijas. LED medžių lemputės valdomos per mobiliąją aplikaciją , suderinamą su Android ir iOS . Dirbtinis medis turi 390 LED spalvotų diodų, bendras medžio aukštis – 2,1 metro, apatinis skersmuo – 1,25 metro.

RGB LED Smart medis – spalvų režimų valdymas per aplikaciją tiesiai išmaniajame telefone

Kalėdų eglutė su lemputėmisLED apšvietimo medis tvinkTinklinis Kalėdų eglutės valdymas per mobilųjį telefoną

Įrenginiai bendrauja tarpusavyje belaidžiu ryšiu naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Vienu metu galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įrenginių arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu ekrano šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Šviestuvai skirti naudoti viduje ir lauke - IP44 apsauga .

Eglutė su lemputėmis - išmanioji LED eglutė TWINKLY - 390vnt

Kalėdų eglutė, skirta išmaniojo telefono programėlės valdymui

LED eglutė 2,1 m aukščio ir 1,25 m skersmens - TWINKLY lemputės - 390vnt.

mirksi medžių lemputės

Dirbtiniame medyje iš viso yra 39 0 vienetų LED šviestuvų . Kabelis juodos ir žalios spalvos – susilieti su medžiu. RGB diodas reiškia, kad LED lemputės gali sukurti 16 milijonų spalvų RGB šviesos atspalvį . Galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą pagal spalvų skalę. Šis specialus leidimas apima išmaniųjų namų integraciją su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Jūsų dekoracija gali būti sukurta iš kelių įrenginių ir skirtingų formų . Norite šviesos grandinėlės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją iš karto naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

LED lemputės – Kalėdų eglutė valdoma per mobiliąją aplikaciją Android ir iOS

Sudėtinga mobilioji aplikacija suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir galėsite jį valdyti iš karto. Pati programa nustato žibintų išdėstymą ir galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti iš numatytųjų šablonų, atsisiųsti naujus šablonus iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

„Tinkly“ mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, kitimo greitį, spalvą, atspalvį, ryškumą, sukimąsi, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa įsijungtų ir išsijungtų automatiškai pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas keisti pagal nustatymus.

tvinkly aplikacijašviesų valdymas mobiliuoju telefonugražiausia Kalėdų eglutėwifi LED juostelė

Su pasirenkamu USB įrenginiu MUSIC DONGLE Jūsų Kalėdų eglutė reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa keisis ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra daugybė šablonų ir temų, leidžiančių pasirinkti „pateikti pagal muziką“, kuriuos galima redaguoti ir nustatyti pagal savo poreikius. Su MUZIKA taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, patirti naują dimensiją žaisdami! Muzikos ritmu besikeičiančios šviesos, nes kiekviename vakarėlyje iškart šoka grafinis ekvalaizeris. USB įrenginys MUZIKA yra papildoma prekė, ją būtina įsigyti mūsų el.parduotuvėje.

akimirksniu muzika

Funkcijos:

pliusas 390 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobiliąją programą
pliusas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys
pliusas RGB šviesa
pliusas Lengvas surinkimas ir montavimas - Greitas nustatymas


Specifikacija:

Modelis: TG70P3G21P02
Medžio aukštis: 2,1 m
Medžio skersmuo: 1,25 m
Diodų skaičius: 390
Atsparumas: IP20
Ryšys: Wi-Fi, Bluetooth
Kabelis: juodai žalias
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1,5A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų
Sulankstoma konstrukcija ir metalinis stovas


Pakuotės turinys:

1x Kalėdų eglutė su 390 diodų + valdiklis
1x adapteris
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo