LED juostos apšvietimas programuojamas 3m - Twinkly Dots - 60vnt RGB + BT + Wi-Fi

Kodas: 78-078
75,90 U$ 53,90 U$ Kaina be PVM: 44,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED juostos apšvietimas – Išmaniai programuojami 3 metrai – Twinkly Dots – su 60 LED lempučių RGB, Bluetooth + Wifi su valdymu per APP.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED juostos apšvietimas - Išmanusis programuojamas 3 metrai - Twinkly Dots - su 60 LED lempučių RGB, Bluetooth + Wifi su valdymu per APP. Ši revoliucinė LED šviesos juosta suteikia mūsų namams unikalų šviesos dekoravimą naudojant naujausias technologijas. Šviesos valdomos per mobiliąją aplikaciją , suderinamą su Android ir iOS. LED juostelė yra skaidrios kabelio spalvos. Į šį paketą įeina valdiklis – Wi-Fi/Bluetooth jungtis ir valdymas bei 3 metrų šviesos juosta. Šviestuvai maitinami per USB jungtį – galite prijungti prie adapterio, nešiojamojo kompiuterio ar maitinimo bloko. Reguliuojamos II RGB lemputės. kartos „Twinkly“.

Dizaino LED šviesos juostos spalva RGB - LED Twinkly Dots 60 vnt LED

žvilgantys taškai

Įrenginiai bendrauja tarpusavyje belaidžiu ryšiu naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Vienu metu galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įrenginių arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu ekrano šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Juostelė skirta naudoti patalpose - IP44 apsauga . Šviesos juosta yra 3 metrų ilgio, joje yra 60 RGB LED lempučių.

LED juostos šviesa dekoratyvinė - juostelė 3M - TWINKLY DOTS (60 vnt šviestuvų)

reguliuojama LED juostelė 3m programuojama

Šviesos juosta susideda iš 60 vienetų LED šviestuvų , tinkančių bet kokiai dekoracijai. The   RGB diodas reiškia, kad LED lemputės gali sukurti 16 milijonų spalvų RGB šviesos atspalvį . Galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą pagal spalvų skalę. Šis specialus leidimas apima išmaniųjų namų integraciją su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Graži šviesų dekoracija – susikurkite savo spalvas, animaciją ir LED motyvų motyvus keliems LED įrenginiams

usb mirksinčios lemputės

Jūsų dekoracija gali būti sukurta iš kelių įrenginių ir skirtingų formų . Norite, kad ant sienos būtų šviesų grandinėlė, o ant langų – spalvotas rėmas ir LED kibirkštis, o kambario viduryje – didelė Kalėdų eglutė? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją iš karto naudodami bendrą apšvietimo temą.

programuojami LED žibintai

Sudėtinga mobilioji aplikacija suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir galėsite jį valdyti iš karto. Pati programa nustato žibintų išdėstymą ir galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti iš numatytųjų šablonų, atsisiųsti naujus šablonus iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

Universalus LED šviesos ornamentas, valdomas per mobiliąją programą, skirtą Android ir iOS

„Tinkly“ mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, kitimo greitį, spalvą, atspalvį, ryškumą, sukimąsi, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa įsijungtų ir išsijungtų automatiškai pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas keisti pagal nustatymus

tvinkly aplikacijašviesų valdymas mobiliuoju telefonuwifi LED juostelė

Su pasirenkamu USB įrenginiu MUSIC DONGLE jūsų šviesos ornamentas reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa keisis ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra daug raštų ir temų, leidžiančių pasirinkti „pateikti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal savo poreikius. Muzikos ritmu besikeičiančios šviesos, nes grafinis ekvalaizeris šoka iš karto kiekvieno vakarėlio metu. USB įrenginys MUZIKA yra papildoma prekė, ją būtina įsigyti mūsų el.parduotuvėje.

akimirksniu muzika

Funkcijos:

pliusas 60 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobiliąją programą
pliusas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys
pliusas RGB šviesa – skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas - USB maitinimo šaltinis
pliusas Ilgis 3 metrai


Specifikacija:

Modelis: TWD060STP-T
Diodų skaičius: 60
Atsparumas: IP44
Ryšys: Wi-Fi, Bluetooth
Šviečiančios dalies ilgis: 3 metrai
LED tipas: RGB
Kabelis: skaidrus
Maitinimas: USB
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x 3 metrų LED šviesos juosta su 60 diodų
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo