„LED Smart“ šviesos juostelė 3 m - „Twinkly Flex“ - 200 vnt. RGB + BT + „Wi-Fi“

Kodas: 78-023
108,90 U$ 75,90 U$ Kaina be PVM: 63,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

„LED Smart“ programuojama šviesos juosta - 3 metrai - „Twinkly Flex“ - su 200 vnt. LED žibintais RGB, BT + Wi-Fi, valdymas per APP

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

„LED Smart“ programuojama šviesos juosta - 3 metrai - „Twinkly Flex“ - su 200 vnt. LED žibintais RGB, BT + Wi-Fi, valdymas per APP. Ši revoliucinė LED šviesos juosta, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“ ir „iOS“.

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Lanksti juosta skirta naudoti patalpose - apsauga nuo IP20 . Ši lanksti reguliuojama LED juostelė yra 3 metrų ilgio ir joje yra 200 RGB LED lempučių.

Šviečianti LED dekoratyvinė juostelė 3M - TWINKLY FLEX (200 žibintų)

„Twinkly flex“ šviečia švytinti juosta

Šviesos juosta susideda iš 200 vienetų LED žibintų, tinkančių bet kokiai dekoracijai. RGB diodas reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

„wifi“ šviesos juostelė

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

Universali LED šviesos apdaila, valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Graži šviesos dekoracija - nustatykite savo spalvas, animacijas ir LED motyvus kartu keliems LED įrenginiams

lanksti led juostelė

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus.

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Naudodami papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų šviesos ornamentas reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Naudodamiesi MUZIKA, jūs taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, išbandyti naują dimensiją žaisdami žaidimus! Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekviename vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus šviesos diodas, turintis visas ryškias vaivorykštės spalvas

vedė šviesos juostą„wifi“ lempos

Funkcijos:

pliusas 200 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB šviesos skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas Ilgis 3 metrai


Specifikacija:

Modelis: TWFL200STW-WEU
Diodų skaičius: 200
Atsparumas: IP20
Diodo skersmuo: 4,3 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
Ilgis: 3 metrai
Šviesos diodo tipas: RGB išsibarstęs plokščias
Kabelis: juodas
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED šviesos juosta su 200 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo