Programos valdoma eglutė SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi

Kodas: 78-027
429,00 U$ Kaina be PVM: 357,50 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Programos valdoma eglutė SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Medis su žiburiais - žibintai, kuriuos jums patiks.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Programos valdoma eglutė SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Medis su žiburiais - žibintai, kuriuos jums patiks. Šie revoliuciniai LED mediniai žibintai, naudojant naujausias technologijas, atneša unikalias apšvietimo dekoracijas į mūsų namus. LED medis - žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“ ir „iOS“ . Dirbtinis medis susideda iš trijų dalių, turi 78 šakas ir žiburius iš 11 eilučių, bendras medžio aukštis yra 2,3 metrai.

LED Twinkly Tree Kalėdoms - atims kvapą

eglutė su žiburiaisdirbtinai spindintis medisprotingai valdoma eglutė

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti patalpose - apsauga nuo IP20 .

Medis su žibintais - išmanioji LED eglutė TWINKLY - 400vnt

Programos valdoma eglutė

LED eglutė - TWINKLY žibintai - 400vnt

tviskantis medžio apšvietimas

Dirbtinis medis susideda iš trijų sekcijų, turi 78 šakas ir žibintus iš 11 eilučių - iš viso 400 vienetų LED žibintų . Kabelis yra juodai žalios spalvos - skirtas susilieti su medžiu. RGB + W reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų + W balta . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

LED žibintai - Kalėdų eglutė valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonugražiausia eglutė„wifi“ juosta

Pasirinkus papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų „Cristmas“ atsakys į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekvienoje vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED diodas su nauja 4 kanalų architektūra, turinti visas ryškias vaivorykštės spalvas ir tobulą gryną baltą spalvą

vedė šviesos juostąrgb + w vedėLED lemputės valdomos per wifi

Funkcijos:

pliusas 400 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB + W šviesa
pliusas Jis susideda iš 3 dalių


Specifikacija:

Modelis: TWT400SPP-BEU
Medžio aukštis: 2,3 metrai
Diodų skaičius: 400
Patvarumas: IP20
Diodo skersmuo: 5mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED tipas: RGB + W matinis + skaidrus, tiesus
Kabelis: juoda-žalia
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1,5A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x eglutė su 400 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo