RGB kvadratinis šviestuvas Smart 7x (20x20 cm) – LED Twinkly Squares RGB + BT + WiFi

Kodas: 78-081
262,90 U$ 174,90 U$ Kaina be PVM: 145,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

RGB kvadratinis šviestuvas „Smart for wall“ 7x (20x20cm) 8x8 = 64 pikseliai – LED „Twinkly Squares“ + Bluetooth + WiFi su valdymu per APP.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

RGB Square light Smart for wall 7x (20x20cm) 8x8 = 64 pikseliai - LED Twinkly Squares + Bluetooth + WiFi su valdymu per APP. Ši revoliucinė LED šviesos grandinė suteikia mūsų namams unikalią šviesos dekoraciją naudojant naujausias technologijas. Šviesos valdomos per mobiliąją programą , suderinamą su Android, iOS . Šiame pakete yra valdiklis - Wi-Fi/Bluetooth jungtis ir valdymas bei 7 šviesūs kvadratai, kurių kiekvieno matmenys 20x20cm. Kiekviename kvadrate yra 64 LED lemputės po 8x8 pikselius. Reguliuojamos II RGB lemputės. kartos Twinkly Squares.

Unikalus LED šviestuvas kvadratas sieninei spalvai RGB - LED Twinkly Squares 7x 64 vnt LED

twinkly squares programuojamas kvadratas

Įrenginiai bendrauja tarpusavyje belaidžiu ryšiu naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Vienu metu galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įrenginių arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu ekrano šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Juostelė skirta naudoti patalpose - IP20 apsauga .

LED šviesos dekoratyviniai kvadratai - TWINKLY SQUARES (64 šviestuvai viename kvadrate)

spindintis kvadratas ant sienos

Šviesos juosta susideda iš 64 LED šviestuvų , tinkančių bet kokiai dekoracijai. RGB diodas reiškia, kad LED lemputės gali sukurti 16 milijonų spalvų RGB šviesos atspalvį . Galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą pagal spalvų skalę. Šis specialus leidimas apima išmaniųjų namų integraciją su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Gražus šviesos dekoravimas – nustatykite savo spalvas, animaciją ir LED šviesų motyvus keliems LED įrenginiams

led šviečianti aikštė

Jūsų dekoracija gali būti sukurta iš kelių įrenginių ir skirtingų formų . Norite, kad ant sienos būtų šviesų grandinėlė, o ant langų – spalvotas rėmas ir LED kibirkštis, o kambario viduryje – didelė Kalėdų eglutė? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją iš karto naudodami bendrą apšvietimo temą.

LED šviesų sienų apdaila

Sudėtinga mobilioji aplikacija suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir galėsite jį valdyti iš karto. Pati programa nustato žibintų išdėstymą ir galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti iš numatytųjų šablonų, atsisiųsti naujus šablonus iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

led išmanusis kvadratas ant sienos šviečia

Universalus LED šviesos ornamentas, valdomas per mobiliąją programą, skirtą Android ir iOS

„Tinkly“ mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, kitimo greitį, spalvą, atspalvį, ryškumą, sukimąsi, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa įsijungtų ir išsijungtų automatiškai pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas keisti pagal nustatymus

tvinkly aplikacijašviesų valdymas mobiliuoju telefonuwifi LED juostelė

Su pasirenkamu USB įrenginiu MUSIC DONGLE jūsų Kalėdų eglutė reaguos į kambaryje grojamą muziką, pasikeis apšvietimas ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra daug raštų ir temų, leidžiančių pasirinkti „pateikti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal savo poreikius. Muzikos ritmu besikeičiančios šviesos, nes grafinis ekvalaizeris šoka iš karto kiekvieno vakarėlio metu. USB įrenginys MUZIKA yra papildoma prekė, ją būtina įsigyti mūsų el.parduotuvėje.

akimirksniu muzika

Funkcijos:

pliusas 64 šviesos diodai viename kvadrate
pliusas Valdymas per mobiliąją programą
pliusas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys
pliusas RGB šviesa – skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas Pakuotėje 7 LED kvadratėliai


Specifikacija:

Modelis: TWQ064STW-07-BEU
Diodų skaičius: 64 viename kvadrate
Patvarumas: IP20
Ryšys: Wi-Fi, Bluetooth
Šviečiančios dalies matmenys: 20x20cm
LED tipas: RGB
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

7x LED šviesos kvadratas su 64 diodais
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo