„Twinkly Squares“ – LED programuojamas kvadratas 6x (20x20 cm) – RGB + BT + „Wi-Fi“

Kodas: 78-084
262,90 U$ 174,90 U$ Kaina be PVM: 145,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Twinkly Squares – LED programuojamas kvadratas 6x (20x20cm) 8x8=64 pikseliai – Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi su APP valdymu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Twinkly Squares - LED programuojamas kvadratas 6x (20x20cm) 8x8=64 pikseliai - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi su APP valdymu. Šis revoliucinis LED šviesos kvadratas įneša į mūsų namus unikalią apšvietimą naudojant moderniausias technologijas. Šviesos valdomos per mobiliąją programėlę , suderinamą su Android ir iOS. Šiame pakete yra valdiklis – Wi-Fi/Bluetooth jungtis ir valdiklis bei 6 šviesūs kvadratai, kurių kiekvieno matmenys 20x20cm. Tam tikrame kvadrate yra 64 LED lemputės 8x8 pikselių. Reguliuojamos RGB lemputės II. kartos Twinkly Squares.

Dizainas LED šviesos kvadratas ant sienos spalvotas RGB - LED Twinkly Squares 6x 64 vnt LED

programuojamas kvadratas - twinkly kvadratai 6 vnt

Įrenginiai tarpusavyje bendrauja belaidžiu ryšiu naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Vienu metu galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įrenginių arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu ekrano šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Juostelė skirta naudoti patalpose - IP20 apsauga .

LED šviestuvai dekoratyviniai kvadratai - TWINKLY SQUARES (64 lemputės viename kvadrate)

LED šviesos kvadratai - tvinkly kvadratai

Šviesos juosta susideda iš 64 LED šviestuvų , tinkančių bet kokiai dekoracijai. RGB diodas reiškia, kad LED lemputės gali sukurti 16 milijonų spalvų RGB šviesos atspalvį . Galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą pagal spalvų skalę. Šis specialus leidimas apima išmaniųjų namų integraciją su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Gražus šviesos dekoravimas – nustatykite savo spalvas, animaciją ir LED lempučių temas keliems LED įrenginiams

apšviesta buto apdaila - led šviečianti aikštė

Jūsų dekoracija gali būti sukurta iš kelių įrenginių ir skirtingų formų . Norite, kad ant sienos būtų šviesų grandinėlė, ant langų – spalvotas rėmas ir LED kibirkštis, o kambario viduryje – didelė Kalėdų eglutė? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir iš karto valdykite ją naudodami bendrą apšvietimo temą.

sienų apdaila - led šviesos kvadratas

Sudėtinga mobilioji aplikacija suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir galėsite jį valdyti iš karto. Pati programa susieja žibintų išdėstymą ir galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti iš numatytųjų šablonų, atsisiųsti naujų šablonų iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

apšviestas led smart square - ant sienos

Universalus LED šviesos ornamentas, valdomas per mobiliąją programą, skirtą Android ir iOS

mobilioji aplikacija – twinkly

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, kitimo greitį, spalvą, atspalvį, ryškumą, sukimąsi, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa įsijungtų ir išsijungtų automatiškai pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas keisti pagal nustatymus

akimirksniu programašviesos valdymo programa mobiliuoju telefonuwifi led kvadratas

Su pasirenkamu USB įrenginiu MUSIC DONGLE jūsų šviesos dekoravimas reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa keisis ir persijungs į muzikos ritmą , pagal nustatytus parametrus. Yra daug raštų ir temų, leidžiančių pasirinkti „pateikti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal savo poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris šoka iškart kiekvieno vakarėlio metu. USB įrenginys MUZIKA yra papildoma prekė, ją būtina įsigyti mūsų el.parduotuvėje.

„Tinkly music“ – USB įrenginio raktas

Funkcijos:

pliusas 64 šviesos diodai viename kvadrate
pliusas Valdymas per mobiliąją programą
pliusas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys
pliusas RGB šviesa – skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas Pakuotėje 6 LED kvadratėliai


Specifikacija:

Modelis: TWQ064STW-07-BEU
Diodų skaičius: 64 viename kvadrate
Patvarumas: IP20
Ryšys: Wi-Fi, Bluetooth
Šviečiančios dalies matmenys: 20x20cm
LED tipas: RGB
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

6x LED šviesos kvadratas su 64 diodais
1x rankinis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo