Vainikų žibintai su LED - 50vnt. RGB + W - Twinkly vainikas + BT + WiFi

Kodas: 78-033
130,90 U$ 108,90 U$ Kaina be PVM: 90,75 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Vainikų žibintai su LED - 50vnt. RGB + W - Twinkly vainikas + BT + WiFi. Kalėdinis papuošimas programuojamas per mobiliąją programėlę.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Vainikų žibintai su LED - 50vnt. RGB + W - Twinkly vainikas + BT + WiFi. Kalėdinis papuošimas programuojamas per mobiliąją programėlę . Ši revoliucinė LED šviesos grandinė, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“, „iOS“ .

Vainikų žibintai Kalėdoms - LED išmani dekoracija

Kalėdinis lengvas vainikas

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti patalpose - apsauga nuo IP20 .

akimirksniu vedė vainiko kalėdas

LED apšvietimo šaka - TWINKLY lempa 50vnt LED

vedė šviesos ornamento vainiką

Šviesos juosta susideda iš 50 LED spalvų lempučių, tinkančių bet kokiai dekoracijai.   RGB + W diodas reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų + W balta . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

akimirksniu vedamas vainikas

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

Universali LED apšvietimo šaka, valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Pasirinkus papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų „Cristmas“ medis reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekvienoje vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED diodas su nauja 4 kanalų architektūra, turinti visas ryškias vaivorykštės spalvas ir tobulą gryną baltą spalvą

vedė šviesos juostąrgb + w vedėLED lemputės valdomos per wifi

Funkcijos:

pliusas 50 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB + W šviesa - 16 mln. spalvos + reguliuojama balta
pliusas Universalus naudojimas


Specifikacija:

Modelis: TWR050SPP-BEU
Diodų skaičius: 50
Apsauga: IP20
Diodo skersmuo: 5 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED tipas: RGB + W matinis + skaidrus
Šakos spalva: žalia
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED šviesos žiedas su 50 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo