Biuro stalo komplektas 9 vnt. - prabangi oda (ruda oda - rankų darbo)

Kodas: 96-008
273,90 U$ Kaina be PVM: 228,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Biuro stalo rinkinys 9 vnt. - prabangios odos (ruda oda - rankų darbo) elegantiškas rašomojo stalo komplektas, skirtas dirbtinei odai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Biuro stalo komplektas 9 vnt. - prabangios odos (ruda oda - rankų darbo) elegantiškas rašomojo stalo komplektas, pagamintas iš rudos spalvos sintetinės odos. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų sintetinės odos naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus rudos odos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kambariui. Odinis rinkinys susideda iš 9 raštinės reikmenų: darbo pagalvėlė su vieta dokumentams slėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, kalendoriaus laikiklis, odinis stendas priminimų lipdukams, gėrimų pagalvėlė, vardinė etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir fontanas. rašiklio rašiklis.

Prabangus ir elegantiškas odinis biuro komplektas

prabangus biuro aksesuarų stalo komplektas

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad jūsų svarbūs dokumentai būtų visada po ranka ir nepasiektų smalsių akių aplink jus. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

Odinis stalo padas

Odinis stovas iš rudos odos pagamintas stalas su auksine vardine etikete + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš pildymo rašiklio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

auksiniai rašikliai su stovu

100% rankų darbo ir 100% sintetinė oda - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: ruda oda
pliusas 9 biuro aksesuarai

Specifikacija:

Matmenys: 49x34x1 cm
Medžiaga: oda, metalas
Odos spalva: ruda
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbinis įklotas su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio stovas
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x A5 dienotvarkė
1x kalendoriaus laikiklis
1x gėrimo pagalvėlė
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo