Moteriškas rožinis odinis stalo staliukas RINKINYS - 8 vnt biuro aksesuarai (100% RANKŲ DARBO)

Kodas: 96-053
251,90 U$ Kaina be PVM: 209,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Moteriškas rožinės spalvos odinis stalo staliukas RINKINYS - 8 vnt biuro aksesuarai (100% RANKŲ DARBO), ekscentriškas ir prabangus pagamintas iš sintetinės prabangios odos.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Moteriškas rožinės spalvos odinis rašomasis stalas RINKINYS - 8 vnt biuro aksesuarai (100% RANKŲ DARBO), ekscentriškas ir prabangus pagamintas iš sintetinės prabangios odos. Šis unikalus, aukštos kokybės darbo stalo RINKINYS pavers jūsų biurą visiškai kitokia vieta. Maksimalų individualumą ir unikalų charakterį garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų – sintetinės odos – naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo ir sąžiningai pasiūti bei apdoroti HAND MADE gamybos būdu.

Unikalus rožinės odos dizainas atrodo itin madingai - Prabangus aksesuaras biurui, darbo kambariui. Odinį RINKINĮ sudaro 8 biuro aksesuarai: darbo kilimėlis ir užvalkalas, rašiklio stovas, popierinis laikiklis užrašams, kalendoriaus laikiklis, gėrimų kilimėlis, pjedestalas su rašiklio stovu, auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir tušinukas.

Rinkinys damai, kuri turi "savo" stilių

prabangus moteriškas biuro rinkinys dokumentų priedams

Odinis stalo stovas pagamintas iš rausvos odos + auksiniai rašikliai - Tušinukų RINKINYS susideda iš plunksnakočio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius įvairiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti įprastam rašymui, o tušinuku pasirašyti sutartis ir kitus svarbius dokumentus. Visas komplektas atrodo prabangiai ir elegantiškai, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Ši stalo puošmena leis jums pasiekti rašiklį, jei reikia. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

prabangių rašiklių rinkinys rožinis auksinis stovas moterims

Darbo padėklas sukurtas taip, kad svarbūs dokumentai visada būtų po ranka ir nebūtų pasiekiami smalsių aplinkinių akių . Dėl paslėptos vietos galite saugiai paslėpti svarbius dokumentus. Po dangteliu yra vieta, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

100% rankų darbo ir riešutmedžio mediena – tai ideali dovana kiekvienam, vertinančiam kokybišką gaminį

rožinis rašomasis stalas dokumentams biure

Apie odą: mūsų gaminių gamybai naudojama tik 100% pirmos klasės (Exclusive) kokybės sintetinė oda . Tokių gaminių gamyba yra išskirtinai rankų darbo .

Mes remiame prekybą produktais (Draugiški gyvūnams), kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (Exclusive) ir atrodo taip prabangiai, kaip ir originali gyvūnų oda, nenukentėjo nė vienas gyvūnas.

rankų darbo oda

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas gaminys
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos
pliusas 100% RANKŲ PAGAMINTA
pliusas Prabangus variantas: rožinė oda
pliusas 8 biuro reikmenys

Specifikacija:

Kilimėlio matmenys: 59x39x1 cm
Medžiaga: sintetinė oda, metalas
Spalva: rožinė oda
Aksesuarų metalo spalva: auksinė

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su užvalkalu
1x rašiklio stovas
1x popieriaus laikiklis užrašams
1x kalendoriaus laikiklis
1x gėrimo kilimėlis
1x pjedestalas su rašiklio stovu
1x auksinių rašiklių rinkinys: tušinukas ir plunksnakočiai

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo