Stalinis padas prabangus biuro komplektas medinis 8 vnt. (Riešutas + oda) rankų darbo

Kodas: 96-006
383,90 U$ Kaina be PVM: 319,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Stalinių kilimėlių prabangus biuro komplektas, medinis, 8 vnt., Pagamintas iš riešutmedžio medienos ir odos - 100% rankų darbo - unikalūs aukštos kokybės stalo priedai.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Stalinių kilimėlių prabangus biuro komplektas, medinis, 8 vnt., Pagamintas iš riešutmedžio medienos ir odos - 100% rankų darbo - unikalūs aukštos kokybės stalo priedai. Šis unikalus aukštos kokybės stalo komplektas pavers jūsų biurą visai kita vieta. Maksimalų reprezentatyvumą garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš kokybiškos riešutmedžio medienos ir dirbtinės odos, visi yra rankų darbo, sąžiningai siūti ir apdoroti rankomis .

Unikalus juodos odos ir rudos riešutmedžio medienos dizainas atrodo maksimaliai madingas ir kilnus - prabangus aksesuaras biurui ar darbo kabinetui. Odinį rinkinį sudaro 8 biuro reikmenys: darbo kilimėlis su vieta dokumentams paslėpti, rašiklio laikiklis, užrašų popieriaus laikiklis, vizitinių kortelių laikiklis, dvigubas dokumentų dėklas, vardinė etiketė ir auksinių rašiklių rinkinys - a tušinukas ir automatas. Prabangus odinis stalo padas (kilimėlis) - unikalūs biuro aksesuarai. Rašymo kilimėliai arba dirbtinės odos padėkliukai.

Prabangus rinkinys tinka ir kaip dovana viršininkui (kolegai) ir kt.

dovana bosui

Darbo padėkliukas sukurtas taip, kad svarbius dokumentus visada turėtumėte po ranka ir kad nepasiektumėte aplinkinių pašalinių akių. Dėl savo paslėptos vietos jis leidžia saugiai laikyti svarbius dokumentus . Po dangteliu yra erdvė, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

elegantiškas stalo kilimėlis

Stalinis stovas iš riešutmedžio medienos su auksine vardine etikete + auksiniai rašikliai - SET rašiklis susideda iš automato ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius skirtingiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti paprastiems rašymams, o automatinis rašiklis naudojamas pasirašyti sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams. Visas komplektas atrodo prabangus ir elegantiškas, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Šis stalo papuošimas leis jums prireikus prieiti prie rašiklio. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

prabangaus rašiklio stovo laikiklis

Prabangus dvigubas dokumentų ir popieriaus dėklas iš riešutmedžio medienos. Popieriaus dėklo matmenys yra 10x23x32 cm. Korpusas pagamintas tik iš medžio, interjeras išklotas zomša, o šoniniai metaliniai aksesuarai yra auksiniai. Šie stalo priedai yra vienas iš geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Kiekvieną dieną gauname ir sukuriame daugybę darbų dėl savo darbo. Bet kur juos dėti? Mums reikia vietos, kur galėtume juos pastatyti, kad vėliau galėtume juos rūšiuoti. Mūsų dokumentų dėklas jums tikrai padės! Jame yra 2 dokumentų dėklai, kurie suteikia daugiau vietos dokumentams ir popieriui laikyti. Dėklas yra praturtintas auksiniais šoniniais vyriais , todėl galite jį naudoti kaip atvirą arba uždarą.

prabangus dokumentų dėklas

100% rankų darbo ir riešutmedžio mediena - tai ideali dovana tiems, kurie vertina kokybišką produktą

Apie odą: mūsų gaminiams gaminti naudojama tik 100% pirmos klasės (išskirtinės) kokybės sintetinė oda. Tokių produktų gamyba yra tik rankų darbo .

Mes palaikome produktų, tinkamų gyvūnams, pardavimą, kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (išskirtinė) ir atrodo tokia prabangi kaip originali gyvūninė oda, ir nė vienas gyvūnas nenukentėjo.

rankų darbo mediena

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas produktas - pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš dirbtinės odos ir riešutmedžio medienos
pliusas 100% RANKOS
pliusas Prabangus dizainas: juoda oda ir juoda mediena
pliusas 8 biuro aksesuarai
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Matmenys: 58x39x1 cm
Medžiaga: dirbtinė oda, riešutmedžio mediena, metalas
Odos spalva: juoda
Medienos spalva: juoda
Priedo metalo spalva: auksas

Pakuotės turinys:

1x darbo kilimėlis su vieta dokumentams slėpti
1x rašiklio stovas
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x vizitinės kortelės turėtojas
1x dvigubas dokumentų dėklas
1x vardinė etiketė (be vardo) ir auksinių rašiklių rinkinys su pagrindu: tušinukas ir automatas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo