Arbūzas - Pripučiamas plaukiojantis puodelių laikiklis

Kodas: 201-021
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Arbūzinis pripučiamas plaukiojantis gėrimų laikiklis yra puikus aksesuaras baseine. Mini pripūtimas puodeliams pasirūpins linksmybėmis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Arbūzas – Pripučiamas plaukiojantis puodelių laikiklis yra puikus aksesuaras baseine. Mini pripučiama taurėms pasirūpins linksmybėmis. Mėgstamas gėrimas visada po ranka nebėra tik svajonė. Į pripučiamą arbūzų laikiklį galite įdėti praktiškai bet ką. Nesvarbu, ar norite atsigaivinti atšaldytu alumi, ar palepinti savo vaikus burbuliuojančia kola. Arbūzo formos puodelių laikiklis įneš linksmą atmosferą bet kuriame baseine ir paįvairins kiekvieną viešnagę paplūdimyje. Atsigaivinti atšaldytu gėrimu galite bet kada ir bet kur.

Mini pripučiamas puodelio gėrimų laikiklis arbūzas

Linksmas arbūzo puodelių laikiklis suteikia aukštą kokybę, originalumą ir ilgaamžiškumą.

Jums nebereikia palikti pramogų baseine ar palikti komforto gultais, praktiškas plaukiojantis puodelių laikiklis karštas vasaros akimirkas pavers malonesnėmis. Į meliono laikiklį galite įdėti skardinę, butelį, kokteilį, stiklainį ir stiklinę. Nuskubėkite į paplūdimį, ežerą ar baseiną su mėgstamu gėrimu, kurį laikys unikalus arbūzo laikiklis . Arbūzas mielai pasirūpins jūsų gėrimu, juk paliekate jį patikimose rankose. Laikiklis saugos jūsų mėgstamą gėrimą kaip akis į galvą.

Arbūzinis pripučiamas plaukiojančio gėrimo laikiklis

Linksmas, poilsis ir malonus oras – puikiai tiks tik pripučiamas mini plaukiojantis laikiklis arbūzų puodeliams.

Gėrimams skirta mini pripučiama medžiaga buvo pagaminta iš aukštos kokybės PVC medžiagos, kuri garantuoja atsparumą blogoms išorės sąlygoms. Arbūzo formos pripučiamas išlaiko jūsų gėrimą stabilioje padėtyje, todėl jums nereikės jaudintis, kad jis neišsipils. Neįprastas žaismingas arbūzo dizainas sužavės kiekvieną. Nedidelis pripučiamas ratas suteiks jums tikro atsipalaidavimo. Nuo šiol skaniu atšaldytu gėrimu galėsite mėgautis patogiai ant pripučiamos sėdynės ar ilgiau. Padarykite savo viešnagę karštoje saulėje malonesnę su pripučiamu laikikliu - Arbūzas.

Arbūzų baseino puodelių laikiklis

Produkto specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: mix

Pakuotės turinys:

1x Pripučiamas puodelių laikiklis arbūzas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo