Mini pripučiama antis - Plaukiojantis puodelių laikiklis

Kodas: 201-016
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Mini pripučiama antis - Plaukiojantis laikiklis vandens stiklinėms, baseinui ar jūrai džiugins kiekvieną stilių ir praktiškumą vertinančią akį.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Mini pripučiama antis - Plaukiojantis laikiklis vandens stiklinėms, baseinui ar jūrai džiugins kiekvieną stilių ir praktiškumą vertinančią akį. Madingas baseino gėrimų laikiklis pagyvins bet kokį paplūdimio vakarėlį. Karštomis vasaros dienomis smagiai mėgaukitės su linksmuoju Ducky puodelių laikikliu , kuris didžiuojasi savo aukščiausios kokybės gėrimų laikikliu , kuriame visos jūsų vertybės bus po ranka. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir detalaus apdorojimo anties formos pripučiamas laikiklis yra aukščiausios klasės gėrimų laikiklis . Mėgaukitės karštomis vasaros akimirkomis turėdami viską, ko jums reikia.

Mini pripučiama Antis - kaip puodelių laikiklis

Pripučiamas gėrimų laikiklis Duck

Pripučiamas gėrimų laikiklis antis plaukia pas jus su mėgstamu gėrimu.

Nesvarbu, ar einate į paplūdimį, prie jūros, prie ežero ar baseino, pas šeimą, gimines ar draugus, pripučiamas puodelių laikiklis visada ir visur bus patogus. Neįprastas ryškios saulės spalvos gėrimų laikiklis praskaidrins jūsų dieną. Gulėti ant gulto dar niekada nebuvo taip atsipalaidavusi, kaip su praktišku pripučiamu stilingos anties formos puodelių laikikliu , kuris užtikrins, kad gėrimas neišsipiltų. Mielas laikiklis suteikia stabilumo ir patikimumo žmonėms, kurie bijo išsipilti gėrimo gulėdami. Išskirtinis plūduriuojantis laikiklis puikiai tiks ir kasdieniam saulės vonioms jūroje. Varginantis atsikėlimas išgerti šalto gėrimo baigėsi.

Mini baseino ratas anties formos

Būkite vakarėlio prie baseino žvaigžde su šiuolaikišku ančių gėrimų laikikliu su stiklinėmis

Žavingas gėrimų laikiklis žengia koja kojon su laiku ir buvo sukurtas atsižvelgiant į naujausias mados pasaulio tendencijas. Vaizdingas anties formos laikiklis neturi neštis tik jūsų gėrimo. Kad ir ką jums reikia atidėti, jūsų Antis yra šalia jūsų. Stebuklingas anties formos puodelių laikiklis atneš bet kokį alkoholinį ar nealkoholinį gėrimą, skanius ledus ar atšaldytą skardinę, sulčių dėžutę ar taurę su gaiviu gėrimu. Anties laikiklį taip pat galite naudoti kaip indą išmaniajam telefonui, mini garsiakalbiui ir pan. Vaikams bus ypač malonu turėti po ranka savo mėgstamus žaislus.

pripučiami ančių mini puodelių laikikliai gėrimų baseinas


Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: geltona

Pakuotės turinys:

1x Pripučiamas anties formos puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo