Plaukiojantis pripučiamas puodelių laikiklis - Unicorn

Kodas: 201-020
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Plaukiojantis pripučiamas puodelių laikiklis – Vienaragis pasirūpins Jūsų gėrimu baseine. „Unicorn“ mini pripučiamas ratas gėrimams padarys jūsų vasaros dieną malonesnę.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Plaukiojantis pripučiamas puodelių laikiklis – Vienaragis pasirūpins Jūsų gėrimu baseine. Unicorn mini pripučiamas ratas gėrimams padarys jūsų vasaros dieną malonesnę. Patirkite pasakišką vasarą su vienaragio pripučiamu plaukiojančiu puodelių laikikliu ir pasilepinkite ramybe bei atsipalaidavimu, kurio nusipelnėte dėl vienaragio puodelių laikiklio.

Elegantiško vienaragio formos pripučiamas puodelių laikiklis pasirūpins jūsų gėrimu bet kokiomis sąlygomis. Jis žavi ne tik praktiškumu, bet ir stiliumi. Plaukiojantis gėrimų laikiklis išpildo ne tik laikiklio funkcionalumą, bet ir tampa smagiu žaislu vaikams. Gražus vienaragis – kiekvieno vaiko svajonė. Žavingas puodelių laikiklis puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Vienaragis plaukiojantis baseino puodelių laikiklis

Unicorn baseino gėrimų laikiklis

Mitinis vaivorykštės spalvų vienaragis – unikalus laikiklis ne tik gėrimams.

Linksmas vienaragio formos puodelių laikiklis yra universalus ir jį galite naudoti ne tik gėrimams. Žaismingas pripučiamas apsaugos nuo alkoholinio ar nealkoholinio gėrimo, ledų indelio ar skanaus gėrimo rasotos skardinės, vaisių sulčių ar taurės gaivaus gėrimo. Net mažas augintinis puikiai telpa į pripučiamą laikiklį . Padovanokite savo augintiniui atsitiktinį mirkymą saulėje ir daug linksmybių. Plaukiojantis vienaragio formos laikiklis taip pat tinka kaip laikiklis išmaniajam telefonui, mini garsiakalbiui ir pan. Vaikams bus ypač malonu turėti po ranka savo mėgstamus žaislus.

Pripučiamas gėrimų laikiklis Unicorn

Madingas gėrimų laikiklis stebina savo kokybe, ilgaamžiškumu ir universaliu naudojimu.

Jums nebereikia rūpintis gėrimu ar vertingais daiktais, galite mėgautis vasara ir visą atsakomybę patikėti linksmam Unicorn puodelių laikikliui . Tvirtas gėrimų laikiklis puikiai tiks bet kuriam mitinės vienaragio būtybės mylėtojui. Plaukiojantį gėrimų laikiklį galite pasiimti su savimi bet kur. Ne tik į kubilą, bet ir į paplūdimį, jūrą, prie ežero ar baseino, pas draugus ar šeimą, į vakarėlį prie baseino ar malonų poilsį ant gulto. Mielas Vienaragis išsiskiria kokybiška PVC medžiaga ir šiuolaikišku dizainu. Paimkite savo kompaktišką pripučiamą laikiklį ir sužavinkite visus savo unikaliu dizainu.

Baseino mini ratukas gėrimams Unicorn

Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: balta


Pakuotės turinys:

1x Pripučiamas vienaragio formos puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo