Flamingo pripučiamas puodelių laikiklis - mini pripučiamas

Kodas: 201-015
13,20 U$ Kaina be PVM: 11,00 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Flamingo pripučiamas puodelių laikiklis - mini pripučiamas, skirtas kiekvienam atsipalaiduoti su atšaldytu gėrimu rankoje. Mini baseino plaukiojantis gėrimų laikiklis.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Flamingo pripučiamas puodelių laikiklis - mini pripučiamas , skirtas kiekvienam atsipalaiduoti su atšaldytu gėrimu rankoje. Mini baseino plaukiojantis gėrimų laikiklis neatsilieka nuo laikmečio ir naujausių tendencijų. Originalus laikiklis pagyvins bet kurį vakarėlį. Flamingo formos pripučiamas laikiklis yra detalus, o jo grafinis apdorojimas palieka labai malonų įspūdį akiai. Linksmą flamingo formos laikiklį pamėgs kiekvienas, ieškantis praktiško sprendimo, kaip vasaros sezono metu negerti gėrimo. Kiekvienas suaugęs, paauglys ar vaikas tai tikrai įvertins.

Flamingo - Pripučiami puodelių laikikliai

plaukiojantis flamingo pripučiamas puodelių laikiklis

Originalus pripučiamas Flamingo karštas vasaros akimirkas prie jūros pavers malonesnėmis.

Flamingo formos pripučiamas laikiklis yra plačiai naudojamas. Jame galite laikyti alkoholinio ar nealkoholinio gėrimo skardinę, stiklinę nenusigeriančių sulčių, stiklainį gėrimo ar ledų arba butelį atšaldyto vandens. Praktiškas plaukiojantis puodelių laikiklis išsiskiria savo tvirtumu. Jis įveiks net žiauriausias jūros bangas. Galite pasiimti su savimi ne tik į baseiną, bet ir į paplūdimį, prie jūros, prie ežero, į sūkurinę vonią. Trumpai tariant, jis tinkamas naudoti visada ir visur.

pripučiamas flamingas puodeliams kaip laikiklis

Atkaklus flamingas net gyvybę atiduos už tavo gėrimą :)

Flamingo puodelių laikiklis yra itin kompaktiškas, todėl visada galėsite jį nešiotis su savimi bet kur. Jis puikiai telpa į paplūdimio krepšį ir vis tiek turėsite daug vietos. Žavus gėrimų laikiklis išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir patvariu paviršiumi. Flamingas laikys bet kokį gėrimą, kurį ruošiate. Niekada neturite jaudintis dėl savo gėrimo, jis yra stabilioje padėtyje, todėl jis neturėtų išsilieti, tačiau turite būti atsargūs. Mėgaukitės smagia vasara su mėgstamu gėrimu tiesiog baseine.

Plaukiojantis baseino pripučiamas flamingo formos ratasflamingo puodelių laikiklisFlamingo formos pripučiamas baseinas puodeliams

Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: rožinė


Pakuotės turinys:

1x flamingo formos pripučiamas puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo