Baseino laikiklis pripučiamas plūduriuojantis puodeliams - Palmė

Kodas: 201-022
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Baseino laikiklis pripučiamas plūduriuojantis puodeliams - Palmė. Vasaros tematikos originalūs pripučiami plaukiojantys puodelių laikikliai puikiai tinka atsipalaiduoti su šaltu gėrimu rankoje.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Baseino laikiklis pripučiamas plūduriuojantis puodeliams - Palmė. Vasaros tematikos originalūs pripučiami plaukiojantys puodelių laikikliai puikiai tinka atsipalaiduoti su atšaldytu gėrimu rankoje. Gėrimų laikiklis neatsilieka nuo laikmečio ir naujausių tendencijų. Stilingas pripučiamas laikiklis taps geriausiu jūsų draugu. Pripučiamas salos su palme formos laikiklis yra detalus, o jo dizainas suteikia akiai labai charizmatišką ir malonų įspūdį. Plaukiojantis palmių laikiklis sukuria labai tikrovišką įspūdį. Kiekvienas suaugęs, paauglys ar vaikas tai tikrai įvertins.

Baseino laikiklis puodeliams - sala su palme

Baseino laikiklis puodeliams - sala su palme

Sumanus universalus gėrimų laikiklis sužavės kiekvieną savo lankstumu ir patvarumu.

Madingas puodelių laikiklis tinka naudoti tiek vandenyje, tiek žemėje. Praktiškas palmės medžio plaukiojantis puodelių laikiklis sukurs malonias vasaros akimirkas patogiai gulint prie baseino arba nuostabias pramogas prie jūros. Gėrimų laikiklį galite pasiimti su savimi į paplūdimį, prie ežero, į kubilą, prie baseino ar vandenyno, į vakarėlį su draugais ir šeima. Neįprastas plaukiojantis laikiklis pagyvins bet kokį vakarėlį ir sukurs tinkamą vasaros atmosferą. Kiekvienas žmogus, kuris pavargo nuolat keltis, kad atsigertų šalto gėrimo, tikrai įvertins išmanų pripučiamą laikiklį.

Baseino pripučiamas mini ratas palmių gėrimų laikymui

Pripučiama sala su palme tinka visada ir visur – universalus naudojimas ir pritaikomas charakteris.

Linksmas pripučiamas puodelis prisitaiko prie kiekvienos situacijos ir kiekvienos sąlygos. Universalų puodelių laikiklį galite naudoti įvairiais būdais. Į išskirtinį salelės su palme formos puodelių laikiklį galima laikyti bet kokį alkoholinį ar nealkoholinį gėrimą, skanius ledus ar atšaldytą skardinę ar taurę su gaiviu gėrimu. Palmės laikiklį taip pat galite naudoti kaip indą išmaniajam telefonui, mini garsiakalbiui. Vaikai ypač džiaugsis, kai po ranka turės savo mėgstamus žaislus. Pasaldinkite savo gyvenimą ir patirkite tikrą vasaros atmosferą.

Palmės puodelių laikiklis

Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: mix

Pakuotės turinys:

1x palmės formos pripučiamas puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo