Pripučiamas plaukiojantis puodelių laikiklis - Swan

Kodas: 201-019
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pripučiamas plaukiojantis puodelių laikiklis Swan pasirūpina vasara su gėrimu rankoje bet kokiomis sąlygomis. Gėrimų laikiklis įneš linksmą atmosferą bet kuriame baseine.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pripučiamas plaukiojantis puodelių laikiklis Swan pasirūpins vasara su gėrimu rankoje bet kokiomis sąlygomis. Gėrimų laikiklis įneš linksmą atmosferą bet kuriame baseine. Suteikite maksimalų komfortą vandenyje ir sausumoje dėl plūduriuojančio gėrimo laikiklio Swan , kurį mėgsta ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Mėgstamą gėrimą visada galite turėti po ranka visą vasarą. Atsigaivinti atšaldytu gėrimu galite bet kada ir bet kur. Neatsparus gulbės formos puodelių laikiklis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, įveiks net pačias reikliausias sąlygas.

Plaukiojantis mini ratas gėrimams Swan

Madingas gulbės formos gėrimų ir vertybių laikiklis pagyvins bet kokį vakarėlį prie baseino.

Nueikite prie jūros, ežero ar baseino ir mėgaukitės karštomis vasaros akimirkomis su šaltu gėrimu rankoje. Nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti ant gulto, ar šokti į vandenį ir gerai praleisti laiką, ištikimoji gulbė bus su jumis visada ir visur. Kiekvienas, pavargęs nuo nuolat keltis atsigerti šalto gėrimo, tikrai įvertins patogų pripučiamą gėrimų laikiklį . Originalų plaukiojantį puodelių laikiklį galite pasiimti su savimi į paplūdimį, prie ežero, į sūkurinę vonią, baseiną, vakarėlius, draugus ir šeimą. Mini pripučiamas ratas pradžiugins kiekvieną vakarėlį ir sukurs tinkamą vasaros atmosferą. Realistiškas apdorojimas ir mielas dizainas pavers jus kiekvieno vakarėlio prie baseino žvaigžde.

Pripučiamas gulbės formos gėrimams

Pripučiamas gulbės formos gėrimams - universalus pripučiamas puodelių laikiklis, gali būti naudojamas ne tik gėrimams.

Pripučiama gulbė yra universalaus naudojimo ir labai pritaikomo charakterio. Nuotaikingas pripučiamas puodukas puodeliams ir gėrimams prisitaiko prie kiekvienos situacijos ir kiekvienos ją atitinkančios sąlygos. Universalų puodelių laikiklį galite naudoti įvairiais būdais. Pripučiamą gulbės formos vakarėlį galite naudoti kaip laikiklį bet kokiam alkoholiniam ar nealkoholiniam gėrimui, skaniems ledams ar atšaldytai skardinei, sulčių dėžutei ar stiklinei su gaivinančiu gėrimu. Pripučiamas gulbės baseinas taip pat pasitarnaus kaip indas išmaniajam telefonui, mini garsiakalbis. Patirkite tikrą vasaros atmosferą turėdami viską, ko jums reikia.

Pripučiamas puodelių laikiklis Swan


Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: balta


Pakuotės turinys:

1x Pripučiamas gulbės formos puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo