Pripučiamas suaugusiesiems - baltas povas

Kodas: 201-009
86,90 U$ 64,90 U$ Kaina be PVM: 54,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pripučiamas suaugusiesiems - baltas povas. Ji rūpinasi atogrąžų atmosferos kūrimu, kad ir kur bebūtumėte, tuo pačiu padėdama atsipalaiduoti ir mėgautis vandeniu.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pripučiamas suaugusiesiems - baltas povas. Ji rūpinasi atogrąžų atmosferos kūrimu, kad ir kur bebūtumėte, tuo pačiu padėdama atsipalaiduoti ir mėgautis vandeniu. Nusivilkite klasikinę nepastebimą pripučiamą sėdynę ir šį kartą pasiimkite išskirtinį kūrinį , su kuriuo karštais vasaros mėnesiais mėgaukitės puikia pramoga vandenyje. Vykstate atostogauti prie jūros ar ežero? Nepamirškite pasiimti šio stilingo pripučiamo žiedo , kad atkreiptumėte dėmesį, tačiau daugiausia patirsite šypsenėlių situacijų ir įsimintinų nuotykių su šeima ir draugais. Kada linksmintis, jei ne vasaros atostogų metu? Didžiuliai pripučiamo pado matmenys ir originalus dizainas užtikrina, kad kiekviename vandens vakarėlyje būsite dėmesio centre. Nuostabi pripučiama valtis, kurią pamilsite jūs ir jūsų draugai.

Pripučiami žiedai į vandenį, arba į jūrą, arba į baseiną - didžiuliai stilingi pripučiami daiktai ne tik vaikams ar dviems. Mėgaukitės vasara puikiu stiliumi!

pripučiama sėdynė į baseiną
Sukurkite unikalią estetinę ir linksmą atmosferą namuose su didžiuliu plaukiojančiu gyvūnu jūsų baseine. Didelio dydžio dėka pripučiamas žiedas suteikia daug vietos dviem suaugusiesiems, kad galėtų mėgautis atsipalaidavimu, saulės voniomis ir vandens malonumais su savo partneriu. Pripučiama plaukiojanti sėdynė yra tinkama praleisti laiką prie baseino, ežero, paplūdimio ar sode kaip gultą. XXL pripučiamos plūdės taip pat rado savo vietą garsenybių pasaulyje, kur yra labai mėgstamos ir populiarios, nes tai yra tinkamos pramogos garantas. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos ir turi dvi lengvai suimamas rankenas, skirtas manipuliuoti ir nepriekaištingai važiuoti vandeniu.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje turime keletą šių smagių pripučiamų plūduriuojančių žiedų modelių, todėl jūs turite unikalią galimybę pasirinkti tinkamiausias pripučiamas ir mėgautis vasara puikiu stiliumi.

Specifikacijos - pripučiamas baltas povas:

  • Medžiaga: aukštos kokybės PVC
  • Matmenys: Ilgis 1,9 m, Plotis 1,6 m, Aukštis 1,5 m
  • Svoris: 2,7 kg

Diskusija apie prekę (1)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Ter

Pripučiamas suaugusiesiems - baltas povas

Tereza Hofmannová atsakyti

Kokia jo keliamoji galia?

Išversta iš: cs
Cool Mania

Pripučiamas suaugusiesiems - baltas povas

Mario Bruchanik atsakyti

Gera diena
Maždaug iki 90 kg.

Išversta iš: cs
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo