Puodelio ar gėrimo laikiklis - pripučiamas ir plaukiojantis - Ananasas

Kodas: 201-017
9,90 U$ Kaina be PVM: 8,25 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Puodelio ar gėrimo laikiklis - pripučiamas ir plaukiojantis - Ananasas užtikrins komfortą sausumoje ar vandenyje. Baseino pripučiamas mini ratas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Puodelio ar gėrimo laikiklis – pripučiamas ir plaukiojantis – Ananasas užtikrins komfortą sausumoje ar vandenyje. Baseino pripučiamas mini ratas gali būti naudojamas bet kada ir bet kur. Skanų ananasų laikiklį galite pasiimti su savimi į sūkurinę vonią, baseiną, ežerą, paplūdimį ar vandenyną, vakarėlį, draugus ir šeimą. Pripučiamas ananaso formos laikiklis tilps į vandenį, kai norite kiekviename žingsnyje turėti po ranka vertingus daiktus ar atšaldytą gėrimą. Ananasų laikiklis taip pat pravers atsipalaiduojant prie vandens. Atsipalaidavimas ant gulto ar antklodės dar niekada nebuvo toks nerūpestingas.

Ananasiniai pripučiami - puodelių laikikliai baseinui

ananasinis pripučiamas mini ratukas puodelių laikiklis

Išmanaus plaukiojančio gėrimo laikiklio universalus naudojimas sužavės kiekvieną.

Nuotaikingas ananasinis pripučiamas puodelių laikiklis pralinksmins ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Madingą ananaso formos pripučiamą laikiklį galite pasitikėti su bet kokiu alkoholiniu ar nealkoholiniu gėrimu, skaniais ledais ar atšaldyta skardine ar stikline su gaiviu gėrimu. Ananasų laikiklį taip pat galite naudoti kaip indą savo mažam augintiniui, išmaniajam telefonui, mini garsiakalbiui arba papuošalams ir raktams, kurių nenorite pamesti plaukdami. Vaikai ypač džiaugsis, kai po ranka turės savo mėgstamus žaislus. Suteikite žaislams savo plūdę. Universalų ananaso formos puodelių laikiklį galite naudoti įvairiais būdais.

Universalus gėrimų laikiklis Pineapple

Kokybiškas plaukiojantis puodelių laikiklis Pineapple - stilinga ananasų svajonė plaukiojančio laikiklio pavidalu.

Skanus pripučiamas dizainas pagyvins bet kokį vakarėlį. Skanus ananasas atrodo tikrai tikroviškai dėl detalaus pripučiamo dizaino. Pripučiamas laikiklis yra itin kompaktiškas, jį lengva valyti ir prižiūrėti. Ananasų laikiklį galima lengvai laikyti paplūdimio krepšyje ir greitai pripūsti per kelias minutes. Būsite tikrai patenkinti, jei norėsite skaniai išgerti savaitgalį ar atostogas. Mėgaukitės šiltomis vasaros akimirkomis su pragmatišku ir tuo pačiu stilingu ananaso formos gėrimų laikikliu.

Kokybiškas plaukiojantis pripučiamas gėrimų ananasas


Specifikacijos:

  • Medžiaga: PVC
  • Spalva: geltona


Pakuotės turinys:

1x pripučiamas ananaso formos puodelių laikiklis

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo