Plaukuoti maudymosi kostiumėliai su vyrų kūno piešiniu - šviesiai rudi

Kodas: 200-011
88,00 U$ Kaina be PVM: 73,34 U$
išparduota Atsiprašome, bet šis produktas išparduotas. Šio gaminio nebėra.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank

Plaukuoti maudymosi kostiumėliai su vyrų kūno piešiniu - šviesiai rudi, yra unikalūs vasaros paplūdimio maudymosi kostiumėliai, kurie pritrauks visų dėmesį.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Plaukuoti maudymosi kostiumėliai su vyrų kūno piešiniu - šviesiai rudi, yra unikalūs vasaros paplūdimio maudymosi kostiumėliai , kurie pritrauks visų dėmesį. Išlaisvinkite karštas diskusijas ir sukurkite juokingų situacijų, kai žmonės žiūri į jus su šiuo išskirtiniu maudymosi kostiumėliu. Tai prieštaringai vertinamas, bet juokingas vientisas maudymosi kostiumėlis , sukuriantis vyro kūno įspūdį, todėl moterys atrodys kaip vyrai. Maudymosi kostiumėlius puošia vyriško kūno modelis su įmantriomis detalėmis, tokiomis kaip speneliai, matomas alaus pilvas, plaukuotos vietos labiausiai paplitusiose vietose - krūtinė, nugara, tarpkojis, užpakalis ir pilvas.

Ar norite būti nepamirštami vasaros sezonu ir atvykti prie jūros su kažkuo nauju? Šie moteriški maudymosi kostiumėliai yra puikus pasirinkimas! Parodykite aplinkiniam pasauliui, kad esate kietas ir tiesiog linksminatės.

Moteriškos maudymosi kostiumėliai vyriško kūno šviesiai rudi

Jums nereikia jaudintis dėl žemos kokybės maudymosi kostiumėlių, galite būti tikri! Šie maudymosi kostiumėliai yra kokybiški ir rankų darbo iš puikių medžiagų, kad būtų užtikrintas patogus dėvėjimas.

El. Parduotuvėje yra šie trijų atspalvių ekstravagantiški maudymosi kostiumėliai , todėl turite unikalų pasirinkimą pasirinkti tinkamus, kurie puikiai tiks jūsų odai.

Moteriškų maudymosi kostiumėlių specifikacija:

  • Rankomis siuvami Kalifornijoje
  • Pagaminta iš poli-elastano medžiagos, minkšta liesti ir patogi nešioti
  • Didelė spausdinimo skiriamoji geba priekinėje ir galinėje pusėse

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo