GPS sekimo įrenginys - miniatiūrinis GPS lokatorius su aktyviu klausymu - Qbit

Kodas: 09-048
U$118.80 Kaina be PVM: U$99.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

GPS sekimo įrenginys - miniatiūrinis GPS lokatorius su aktyviu klausymu - Qbit. Tai idealiai tinka stebėti jūsų vaikų, senjorų ar turto buvimo vietą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

GPS sekimo įrenginys - miniatiūrinis GPS lokatorius su aktyviu klausymu - Qbit. Tai idealiai tinka stebėti jūsų vaikų, senjorų ar turto buvimo vietą. Unikalus įrenginys suteiks jums visiškai naują supratimo ir komforto lygį. Tai kompaktiškas, lengvas dizainas, užtikrinantis puikų mobilumą ir patikimumą. Stebėjimo įrenginyje yra GPS ir leidžia realiuoju laiku matyti vietą iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Tuo pačiu metu jis gali atlaikyti ekstremalią aplinką ir yra nepralaidus vandeniui (atitinka IPX5). Integruoto akumuliatoriaus veikimo laikas trunka iki 3 dienų. Dėl nedidelio prietaiso dizaino jį galima lengvai paslėpti stebimame asmenyje ar nuosavybėje. Stebėjimas veikia paprastai , tiesiog išsiųskite teksto pranešimą ir gausite atsakymą su nuoroda į „Google maps“, kur yra stebimas objektas.

GPS sekimo įrenginysGPS lokalizatorius qbit

GPS sekimo formos

„Qbit“ GPS lokatorius teikia sekimą SMS žinutėmis tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną , kur bus nuoroda į „Google maps“, o spustelėjus tą nuorodą bus rodoma dabartinė sekamos transporto priemonės vieta. Kita forma yra per „iOS“ ir „Android“ palaikomas mobiliąsias programas, kurios padeda rasti sekamos transporto priemonės vietą ir įvairius reikalingus duomenis. Naujausia forma yra GPS sekimas per interneto naršyklę.

GPS įrenginio „Qbit“ paieškos sistema„Qbit“ stebėjimo priemonė su išmaniuoju telefonu


Vibracija ir garso signalizacija

GPS įrenginys „Qbit“, užfiksavus vibraciją ar garsiai sklindant virš 70 decibelų, siunčia SMS žinutę numatytaisiais SOS telefono numeriais. Naudinga funkcija senjorams situacijose, kai jie serga ar alpsta, o jų šeimos nariai bus informuoti apie galimą pavojų.

„Qbit“ vibracijos signalizacija

Balso sekimas

Naudinga funkcija yra aktyvus klausymasis per „Qbit“ įrenginį nuotoliniu būdu per mobilųjį telefoną arba galimas abipusis telefono ryšys. Tačiau galima naudoti tik iš anksto nustatytus mobiliojo telefono numerius, todėl nėra pavojaus, kad nežinomi žmonės gali juos sulaikyti.

Qbit balso klausymas

Specifikacijos:

Modelis: GPS įrenginys - Qbit
GPS: GSM ir WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
GPRS: 12 klasė
Lokalizavimo tikslumas: mažesnis nei 10M
Neperšlampamas: IPX5
Matmenys: 43,2 mm (ilgis) x 43,2 mm (plotis) x 15,7 mm (aukštis)
Svoris: 31g

Pakuotės turinys:

1x GPS sekimo įrenginys - Qbit
1x USB įkrovimo laidas
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo