OBD GPS lokatorius su balso stebėjimo funkcija, kurio tikslumas mažesnis nei 10 metrų

Kodas: 09-052
U$106.80 Kaina be PVM: U$89.00
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
+

OBD GPS lokatorius su balso stebėjimu, kurio tikslumas mažesnis nei 10 metrų, yra puikus klasikinių ir komercinių transporto priemonių stebėjimo ir saugos įtaisas.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

OBD GPS lokatorius su balso stebėjimu, kurio tikslumas mažesnis nei 10 metrų, yra puikus klasikinių ir komercinių transporto priemonių stebėjimo ir saugos įtaisas. Gaukite visą jums reikalingą realaus laiko stebėjimo informaciją ir gaukite apžvalgą apie transporto priemonės maršrutą ir būseną. OBD įrenginys suderinamas su daugeliu transporto priemonių, esančių rinkoje nuo 2004 m. Naudodamiesi šiuo prietaisu, neturėsite problemų tiksliai lokalizuoti savo transporto priemonę, tuo pačiu pasinaudodami klausymo funkcija , kad jus informuotų apie tai, kas vyksta viduje. transporto priemonės.

Jis gali būti naudojamas daugiausia verslo automobiliams ar automobilių nuomai. Įrenginyje yra laisvai prieinama „TrackSolid“ programa („iOS“, „Android“), skirta jūsų mobiliajam telefonui, su kuria galite sekti dabartinę transporto priemonės , kurioje yra lokatorius, vietą, taip pat turėsite apžvalgą apie perspėjimus.

OBD GPS lokatorius

Atjungimo pavojaus signalas

OBD įrenginys turi standartinę sąsają, todėl jį labai lengva įdiegti transporto priemonėje. Tuo atveju, jei pašalinis asmuo atjungia ODB įrenginį, jums apie tai nedelsiant pranešama SMS žinute į jūsų mobilųjį telefoną.

OBD GPS lokatorius

Mažiausias energijos suvartojimas

Įrenginyje yra didelio našumo „MTK2503D“ lustas, kuris sunaudoja ypač mažai energijos, todėl neturi neigiamo poveikio automobilio akumuliatoriui.

Obd lokatoriaus minimalus energijos suvartojimas

Diegti nereikia

Diegimas yra labai paprastas, tiesiog prijunkite OBD lokatorių prie transporto priemonės sąsajos ir prietaisas yra aktyvus. Daugelyje transporto priemonių sąsaja yra po vairu (žr. Paveikslėlį - A sritis).

OBD įrenginys

Miniatiūrinis ir kompaktiškas dizainas

Tai labai mažas ir lengvas prietaisas, kurį galima laikyti vienoje rankoje. Dėl šios priežasties ją galima lengvai paslėpti tiesiai transporto priemonėje, kad ji nepastebėtų kitų.

OBD kompaktiškas lokatorius

Balso stebėjimas

Išsiuntęs komandą „Monitor“ į įrenginį SMS žinute, prietaisas atsakys į „Gerai“ ir paskui surinks numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Gavęs skambutį, asmuo, nurodantis SOS numerį, galės išgirsti, kas vyksta aplink automobilio įkroviklį ar transporto priemonės saloną. Klausymosi metu prietaisas neskleidžia jokių garso ar šviesos signalų, todėl tai yra visiškai nepastebėtas klausymas.

GPS lokatorius su klausymu

Greičio viršijimo signalizacija

Jei transporto priemonė važiuoja didesniu nei leistinas greičiu, prietaisas išsiųs SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu.

GPS lokatorius su automobilio greičio aptikimu

Mažas akumuliatoriaus signalas

Kai baterija sumažės iki 10%, įrenginys atsiųs įspėjamąjį SMS pranešimą „Įspėjimas! Baterija yra maža, prašome ją laiku įkrauti!“ į numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Automobiliniame įkroviklyje yra įmontuota 130 mAh ličio baterija, todėl ji gali veikti net pašalinus ją iš uždegimo.

GPS lokatorius su akumuliatoriaus būsenos aptikimu

Transporto priemonių parko valdymas

Jei savo įmonėje turite transporto priemonių parką, galite juos vienu metu stebėti pagal vieną sąskaitą. Naudodami „Tracksolid“ vienu metu galite sekti iki 10000 transporto priemonių.

GPS lokatoriaus parko valdymas

Dvigubas stebėjimas GPS + LBS

OBD įrenginys palaiko GPS ir LBS lokalizaciją. GPS skirtas nustatyti lokalizaciją lauke, kai nuokrypis yra iki 10 metrų, ir priklauso nuo duomenų iš palydovų gavimo. LBS skirtas nustatyti patalpų lokalizaciją mažesniu nei 50–150 metrų tikslumu (pastatuose, patalpose, įmonėse), o sekimas gaunamas iš duomenų per GSM tinklą, todėl ši funkcija gali veikti visur, kur yra mobiliojo signalo diapazonas ( pavyzdys rūsyje).

GPS ir LBS lokatorius

Funkcijos:

pliusas OBD įrenginys su GPS
pliusas Kompaktiškas ir miniatiūrinis dizainas
pliusas Transporto priemonės interjero klausymas telefonu
pliusas Integruota baterija, užtikrinanti jos funkcionalumą net ir išėmus iš žiebtuvėlio
pliusas Padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu

Specifikacijos:

Antena: GPS / GSM / Bluetooth
Baterija: 50 mAh ličio
Tinklo ryšys: GSM / GPRS
Dažnis: GSM 900/1800 MHz
Darbinė įtampa: 12 V DC
Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ° C transporto priemonėje
Drėgmės diapazonas: 5% - 95%
Matmenys: 47 mm x 24 mm x 31 mm
Svoris: 30 g

Turinio paketas:

1x OBD GPS lokatorius
1x vartotojo vadovas

nemirtingas pranešimas

Kodėl verta pirkti šnipinėjimo technologijas per mūsų elektroninę parduotuvę?

Mes išbandome kiekvieną naują produktą per kelias savaites ir po galutinio patikrinimo jis įtraukiamas į prekybą
Mūsų pasiūlymas nėra pats didžiausias rinkoje, tačiau siūlome tik mūsų patikrintus produktus - kokybiškus ir patikimus šnipų gaminius
Mes nesame pigiausi, tačiau mūsų klientai yra patenkinti klientai
Ilgametė patirtis parduodant šnipų gaminius (šnipų kameras, šnipų įrangą) per 5 metų patirtį
Ekspertų patarimai diegiant ir derinant produktus (telefonu arba el. Paštu)
Mes siūlome 24 mėnesių garantiją visiems produktams ir nemokamą grąžinimą per 14 dienų nuo pristatymo
Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia pardavimu, mes siūlome kvalifikuotą klientų aptarnavimą
Pretenzijų atveju mes stengiamės sutrumpinti apdorojimo laiką iki minimumo (paprastai 7–14 dienų). Jei prekės neveikia, sprendimas yra mainai į naują kūrinį

PASTABA: Jūsų rasti konkuruojantys gaminiai (su žymiai mažesnėmis sąnaudomis) gali būti vienodo dizaino, tačiau juose naudojami žemos kokybės komponentai, pvz., Stiprintuvai, baterijos ir kt., Todėl gaminio versija yra nebrangi (pigesnė), taigi jie turi didelę įtaką visai kokybei ir eksploatavimo trukmei. Remdamiesi tuo, mes rekomenduojame savo klientams atsižvelgti į investicijų ir pirkimo pelningumą atsižvelgiant į tai.

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (3)

100%